Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mivel lehet elérni jó közérzet...

Mivel lehet elérni jó közérzetet? Titeket mi dob fel?

Figyelt kérdés
Olyanokra vagyok kíváncsi mint például egy jó fürdő...illetve sok fény ha valakinek téli depressziója van....apró dolgok amik javítják a közérzetet...valami a környezetünkkel kapcsolatos...esetleg valami bőrápoló praktika...bármi...
2011. szept. 10. 23:30
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Görkori, vagy futás a kutyával plusz zene, vagy egy jó film meg puncsossüti esetleg franciakrémes vagy eszterházy szelet :)
2011. szept. 10. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
De legtöbbször elég ha beszélek a párommal :D
2011. szept. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Zuhanyzás, zenehallgatás, egy jó beszélgtés, sikerélmények(jó jegyek például), alvás, néha hihetetlen jól tud esni mikor túl vaygok pörögve és úgy gondolom egy perc megállási időm sincs, hogy leülök egy padra csak úgy, a természet, háziállatok.
2011. szept. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

A vásárlás! Ha pénz kapok, vagy ajándékot. Ha kutyával játszhatok. egy jó film. a férjemmel töltött közös programok. Az édesapámmal való beszélgetés. a barátnőim jó kedve. tél után a nyár. nyerni valamilyen játékban. ha lebabázik a hörim :)

de az dobna fel leginkább, ha végre lenne gyerekem...

2011. szept. 11. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Engem a zenehallgatás (mindig az aktuális lelkiállapotomnak megfelelő műfaj), és a természetjárás, a fotózás, rajzolás,éneklés,úszás.De legeslegjobban a lovaglás, vagy önmagában már az is, ha lovak közelében vagyok.
2011. szept. 11. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
tényleg, kihagytam, a zenehallgatást! az még ha ideges vagyok, le is nyugtat. Nagy büntetés lenne az élettől, ha nem hallanék
2011. szept. 12. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!