Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tehetnék (bővebben lent)?

Mit tehetnék (bővebben lent)?

Figyelt kérdés
16éves vagyok és alvási gondjaim vannak.Egyszerűen nem tudok 1óra olvasás nélkül elaludni,ráadásul legkorábban éjfélkor alszom el,aztán egész nap mindig burál fáradt vagyok.Nagyon szeretnék végre kipihent lenni,de hétvégén is felébredek 8kor ,nemtudom hogy mire (pedig sok mindent próbáltam már:S)Ezért mivel éjfél -1 előtt nem tudok elaludni,hétközbe 6kor kelek és hétvégén 8 kor ezért nagyon nagyon fáradékony vagyok.Bocsi ha kicsit érthetetlen :( ! Előre is köszi! (Holnap du.megnézem,most megpróbálnék aludni :( !
2011. szept. 14. 00:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha az ember nem alszik jól, vagy eleget, akkor természetesen fáradékony. Szerintem ne egyél lefekvés elöt 2-3 órával semmit, és vacsira is könnyebb ételeket fogyassz. Addig ne menj ágyba míg nem vagy elég fáradt. Esetleg este, egy meleg fürdöt vegyél, hozzá egy nyugis szép zenével amit szeretsz. Igyál estére mézes tejet, és a hálóba legyen mindíg friss levegö( nyáron szellözztess folyamatosan). Esetleg sportolj valamit délutánonként attól jobban kifáradsz, és ha ezt az említett sorozatot végigcsinálid, elalszor hamar.
2011. szept. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Rheeza ***** válasza:

Ha alapvetően fáradékony vagy az lehet a rossz étkezés ill. dohányzás miatt is. Itt 1 termék. érdemes kipróbálni :

[link]

vagy bármilyen melatonin-t tartalmazó terméket.

2011. szept. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket!A melanin vagy mi az az alvás-hormon?
2011. szept. 16. 23:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!