Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Orvos kérdés. Vélemény?

Orvos kérdés. Vélemény?

Figyelt kérdés

Akihez jártam volna, megtudtam,hogy elköltözött:(

A második nyugdíjba megy,nem vállal.

A többit meg nem ismerem:(

Ilyen esetben ti,hogy választotok orvost?


2010. ápr. 12. 19:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Többinek tudod a nevét?
2010. ápr. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Csak 2-ét:)

Annyira nem ismerem őket:(

egyik új doktor bácsi:)

2010. ápr. 12. 20:46
 3/6 anonim ***** válasza:
Azért kérdezem, mert akkor érdemes név szerint rákeresni az orvosra (pl itt: [link] ) , hátha úgy könnyebb döntened! :)
2010. ápr. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szerintem érdeklődj az ismerőseid körében h ki melyik doki ismeri és kiről milyen véleménnyel vannak.vagy választasz ismeretlenül.ez a két választásod van.ja de van még egy.elmész ahhoz aki nyugdíjba készül menni,és megmondod neki h te hozzá szerettél volna járni,de mivel nyugdíjba megy ezért arra kérde h ajánljon valakit maga helyett.szerintem ez jó megoldás.én ezt tenném.
2010. ápr. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia,


Nekem nem volt saját nőgyógyászom amikor terhes lettem, illetve akihez jártam ő hivatalosan lányka nőgyógyász volt ezért nála nem voltak adottak a feltételek a terhesgondozáshoz, de ajánlotta hogy jó kórház pl a Péterfí és hogy ott nagyon jók a dokik.

Szóval elkezdtem bújni a netet, leginkább fórumokon anyukák véleményét hogy kinél szültek, milyen volt, és ezek alapján választottam 3 lehetséges dokit. Az elsőt felhívtuk, annyira szimpi volt hogy gondoltam tegyünk egy próbát. Elmentünk hozzá (akkor voltam 6 hetes)és már ezen első vizsgálat meggyőzött hogy nekem ő kell, azóta is imádjuk és tudom hogy jól választottam :)


25. hetes kismama

2010. ápr. 13. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
jaj bocsánat Péterfy, elírtam.
2010. ápr. 13. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!