Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mikorra múlik el a kezdeti...

Mikorra múlik el a kezdeti fáradtság?

Figyelt kérdés
3 napja kezdtem el Xanaxot szedni. Ébredéskor 0.125 mg-ot, délután szintén 0.125 mg-ot, lefekvés előtt pedig 0.25 mg-ot szedek. Kérdésem hogy kb. mikorra múlik el a kezdeti fáradtság, kábultságérzet? Most ezt kávéval enyhítem, de nem szeretnék emiatt visszaszokni a koffeinre, és nem is egészséges a kettő együtt.
2011. szept. 14. 14:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem múlik el, a folyamatos szedéstől én aludtam hetekig.... csak mellette nem voltam képes rendesen ellátni a feladataimat, így inkább abbahagytam.
2011. szept. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Külön-külön sem egészségesek, együtt meg teljesen értelmetlen: az egyik nyugtat, altat, a másik élénkít.
2011. szept. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A xanax lenyugtat, nem szorongok f@szságok miatt, a kávétól pedig nem alszok be...
2011. szept. 14. 17:24
 4/4 Rheeza ***** válasza:
44%
Ennyi erővel ciánt is szedhetnél mellé. Kb. most azt csinálod mint ha sepregetnél de olyan nagy hévvel és elánnal, hogy amit elsepertél port, felszáll a nagy lendület miatt és vissza hullik ugyan oda ahol eddig is volt és kezdheted előröl. A másik ami ugyan off, de.. minden embernek erősebb személyiségnek kellene lennie annál, mintsem hogy ilyen méreggel nyugtassa le magát.
2011. szept. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!