Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Akinek sikerült visszavenni a...

Akinek sikerült visszavenni a tempóból és kiegyensúlyozottá vált az életük, azok hogyan tették?

Figyelt kérdés
Gondolok itt akár új sportra, meditációra, étkezésre, munkahelyváltásra. Folyton rohanok, szaladok, ügyintézek, ha nincs tennivaló, a barátaim problémáit oldom meg vagy vacsorákat adok, este fáradtan ágyba, reggel fáradtan ki, ezen a család sem változott, előbb férjem vette fel a tempót, most már a gyerek is tanulja, miközben másra sem vágyok csak egy jó könyvre egy forró teával és fél óra nyugira.
2011. szept. 16. 13:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Hidd el visszaveszel a tempóból, ha esteleg drasztikusan felmegy a vérnyomásod (akárcsak nekem, 30 évesen egy stresszesebb napon 180, és 200-at mértem) vagy el nem ájulsz, esetleg erös szívdobogásod lesz, kiver a hideg veríték stb...sorolhatnám. Nem roszz indulatból írom, de sajnos ez megtörténhet, én velem már megtörtént, és akkor visszaváltottam. Mindent amit felsoroltál: kell sportolni, nyugis hobbikat keresni, ne mindíg csak pörögni. Sajnos a tempót nem tudja neked más visszavenni, saját magadnak kell. Nekem a jóga sokat segített.
2011. szept. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Ez jó kérdés! Sajnos nekem még nem sikerült, de gondolkozok én is rajta.


Megfordult a fejemben, mi lenne ha elköltöznék valami ritkán lakta helyre, például egy tanyára, zöldséget gyümölcsöt megtermelném napi 5-6 órás munkával. Húst nem ennék így nem kellene az állatokkal foglalkozni. Pénzre nem lenne szükségem, a többi időben olvashatnék, filozofálhatnék, stb. Nézz utána a pénz nélküli életnek.

2011. szept. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Engem a szüleim maximalistának neveltek, szerintem innen fakad, és nem szeretném megvárni a szívdobogást, épp ezért kérdezem. A vicc az h gondolkozok én is jógában, és be van állítva hirdetésfigyelő tanyakeresésre már egy éve, de szerintem előbb belül kellene átkattannom, különben viszem a köv életterembe is a pörgést. Köszönöm a válaszaitokat, várok további tanácsokat!
2011. szept. 16. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!