Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért nem tudok tovább aludni?

Miért nem tudok tovább aludni?

Figyelt kérdés
Általában 6-7 órát alszom ha iskolába megyek reggel álmos vagyok (05:50-kor kelek) de hétvégén sem tudok soká aludni max 7-ig 8-ig ha 11 körül lefekszem. Nem érzem magam fáradtnak, de miért van ez? Csak szimplán ilyen vagyok és ennyi alvásra van szükségem?
2011. szept. 17. 08:44
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem ilyen vagy.

Én is, mióta a suli tart, kb. 6,5 órákat alszom, mert egyszerűen fél 11 előtt nem tudok lefeküdni, és utána is szerintem leghamarabb 11-kor alszom el.

Hajnalban nagyon rosszul kelek, de ez az alvás mennyiségétől független, de aztán napközben semmi.

Viszont én alaposan el tudok aludni hétvégén, van, hogy túl sokat is alszom, és akkor kicsit rosszul vagyok utána.

2011. szept. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!