Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A problémám elég régi már....

A problémám elég régi már. Gombóc. Mitől?

Figyelt kérdés
Gombóc van a torkomban kb. fél éve. Voltam vérvételen pajzsmirigyre, semmi gond nem volt. Nyugtatót kaptam, nem használ, akkor is ott van. Levegőt rendesen kapok, nyelni tudok, szóval semmit se akadályoz, de nagyon kellemetlen. Mitől lehet?
2011. szept. 18. 11:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Minden betegségnek lelki oka van. Próbáld meg kitalálni, hogy mit üzen a tested. Talán valamit félsz kimondani, nem mered hangoztatni a véleményed? Ne fojtsd vissza az érzelmeidet, mondd ki mindig.
2011. szept. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát azzal semmi gond!Kimondom,amit gondolok,semmit se tartok vissza.Nem vagyok az a fajta:))
2011. szept. 18. 12:17
 3/6 anonim válasza:
Én is hasonló problémával küszködök, szintén fél éve, én ugyan féloldalt érzem csak...
2011. szept. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ezt olvastad már?:


[link]

2011. szept. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a cikket! De!: Nem vagyok megfázva,nem vagyok rekedt.Nincs semmilyen allergiám,refluxom sem.A nyelőcsövem nem tudom,milyen állapotban van,de én semmi eltérőt nem tapasztalok.Jövő héten majd kivizsgáltatom,de most vár rám egy agyi ct... :(((
2011. szept. 21. 15:01
 6/6 anonim ***** válasza:
szorongás, stressz....biztos ettől van, gyógyszer ezen nem segít, csak Te magad tudsz magadon, hogy mi az amit nem mondtál ki?!
2011. szept. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!