Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Az úgynevezett felszívódó...

Az úgynevezett felszívódó varrat az miből van?

Figyelt kérdés
miből van nem tudja valaki illetve, hogy szívódik fel?
2011. szept. 18. 16:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerves műanyag. Attól felszívódó, hogy a szervezet le tudja bontani.
2011. szept. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
katgöt a nevet 8 bár nem írtam helyesen) Macskabél.
2011. szept. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kollagén, polilaktid, ploiglikolid.
2011. szept. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm... ma szedték ki a csövet a kezemből, varratszedés mához számítva 10 nap múlva.
2011. szept. 19. 12:30
 5/8 homo ludensz ***** válasza:
Ne parázz, ha szedik ki pici ollóval elvágja a sebész a kiálló látszó végeket és bár nekem áztatni kellett a végén minden varrat a víztetején úszott. Ambuláns beavatkozás.
2011. szept. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Dehogy parázok. Engem az ilyenek úgymond nem hatnak meg. Ha előttem csinálja a kezem még azt se bántam volna, úgyis érdekelt volna, hogy milyen lehet látni :)
2011. szept. 20. 10:19
 7/8 homo ludensz ***** válasza:
Mondjuk szépségversenyre nem neveztem volna,de mondta a doki hogy majd némileg asszimilálódik mer az alkaromról ültettek át két foltot nekem pld. a kézfejemre. Mondhatjuk hogy igaza lett. Nekem a Orsz. Balesetiben fércelték össze és kéz és mikrosebész csinálta.
2011. szept. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nekem ganglion volt szóval semmi komoly!
2011. szept. 20. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!