Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Benne maradhatott varrat a...

Benne maradhatott varrat a hegben?

Figyelt kérdés
Több, mint 2 hete volt egy fibroadenomás műtétem. Pár napja voltunk varratszedésen. Ma leszedtem a a ragtapaszt, amit még varratszedéskor ráraktak. Észrevettem, hogy egy majdnem c alakú hosszúkás, fekete valami függőlegesen van a pár cm-es heg jobb oldalán. A környéke (csak a jobb oldal) piros szinű és a ragtapaszon is volt pár csepp vér. Létezhet olyan, hogy a varrat egyik fele felszivódik (igy szokták hivni, ami magától kiesik) a másikat pedig ki kell vennie az orvosnak?
2011. aug. 24. 22:28
 1/2 A kérdező kommentje:
Elnézést, nem függőelegesen, hanem majdnem, hogy vizszintesen van.
2011. aug. 24. 22:34
 2/2 anonim ***** válasza:
Én tapasztaltam, hogy szedik ki a varratot. Szinte kizárt, hogy a doki benn felejtsen egy-két öltést. Viszont a varratszedő csipeszt már láttam a sebben hagyva...Ugyanis azt nem számolja senki. Csak az öltéseket..
2011. aug. 24. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!