Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Pici bőrkeményedést nagylábujj...

Pici bőrkeményedést nagylábujjról hogyan tüntethetem el HÁZILAG?

Figyelt kérdés

Kb bab nagyságú, nagyon kemény szerintem, és körötte puha a bőr. Vagyis kiemelkedik kissé. A cipők/papucsok ott érnek hozzá... Berepedve még nincs és nem szeretném megvárni...

Reszelgetni és habkövezni nem nagyon tudom, mert a körötte lévő bőrnek fáj..., szóval felsértenem azzal...


Van valakinek valami zseniális ötlete?

Köszi!


2011. szept. 19. 13:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem az tyúkszem amiről te beszélsz, nem sima bőrkeményedés. Patikában lehet rá kapni kenőcsöt meg tapaszt.
2011. szept. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem tyúkszem, az nem ilyen!!! Ez biztosan bőrkeményedés, Ágika86 ez rossz válasz!

A "kiemelkediket" nem úgy értettem, hogy púposan, mint egy tyúkszem... Hanem hogy a keményedés és a puha bőr határa jól kivehető, legalábbis a felső részén.

2011. szept. 19. 13:27
 3/3 anonim ***** válasza:
Értem. Bocs, de nem hinném, hogy rossz választ adtam volna, ha nem volt teljesen jó az információ. Ez esetben krémezd valami bőrpuhítóval. Az AVONnak vannak kifejezetten ilyen lábon lévő bőrkeményedésre krémei. Azok az én sarkamat pár nap alatt mindig rendve hozzák.
2011. szept. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!