Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Már kb.1 éve vannak "bizonytal...

Már kb.1 éve vannak "bizonytalan hasi panaszaim". Eddig nem találtak semmi problémát. De már nagyon rossz ez a fájdalom! Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Nagyon sokat idegeskedtem, és szerintem pánikbeteg lettem. Hol itt fáj, hol ott. Néha úgy érzem, hogy a vakbelem, vagy a petefészkem, máskor meg olyan, mintha a májam... Annyi derült ki legutóbb, hogy refluxom és rekeszsérvem van. Ettől is fájhat? SEGÍTSETEK!
2008. márc. 12. 16:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Sokat nemtudok segiteni,de az én tapasztalataimat megosztom veled.

Nekem 4 évig fájt a hasam nagyon.Nem tudtak semmit kideriteni,majd egy másik gastro.orvoshoz kerültem és egy gyomortükrözéssel egyből megállapították,hogy lisztérzékeny vagyok.Elötte én is rengeteg vizsgálaton mentem keresztül. Egyébként én is refluxos vagyok és ettöl igencsak fájhat az ember gyomra,gyomorszája,de a hasa nem. Csak ennyit tudok mondani. Üdv.

2008. márc. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Persze,hogy fájhat attól.Én is refluxos vagyok.Te milyen gyógyszert szedsz?Legjobb,ha folyamatosan szedsz protonpumpa gátló gyógyszert pl. controloc-ot.Próbáld ki,hidd el javulni fogsz!
2008. ápr. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szedjél nyugtatót is!
2008. ápr. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!