Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Hétfőn volt mellnagyobbító...

Hétfőn volt mellnagyobbító műtétem. Mennyi idő az amíg teljesen fel veszi a implat alakját. Vagy el éri a végleges formáját? Mennyi idő mire a "fájdalom" el múlik. Mert már most elég rossz a háton alvás. És szerintetek a 405 cc milyennek számít?

Figyelt kérdés
2011. júl. 27. 17:53
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Ezek azok a kérdések, amiket az ORVOSODNAK kellett volna feltenned, kivéve az utolsót, azt magadnak, de még a mütét ELÖTT. (Egyébként ott szerintem elirtál valamit...)
2011. júl. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az orvos el mondta.de csak többet tud olyan mondani akit már műtöttek és vannak tapasztalatai.A méret meg csak kíváncsiságból érdekel.Mert magam miatt csináltattam meg nem más miatt
2011. júl. 27. 18:04
 3/8 anonim válasza:
8%
LOL jó nagy csöcsöd lehet ha 4 méter körbe! :D
2011. júl. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó te hülye. Az 405 köbcenti akar lenni.
2011. júl. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

SZIA én is most akarom megcsináltatni a mellem,nagyon fájdalmas?mennyibe kerül összesen az implantátummal együtt?nekem gyakorlatilag nincs is mellem ezért csak egy kisebb implantátomot szeretnék,mert gondolom minél nagyobb annál drágább,vagy ez nem igy van?

esetleg valaki tudna ajánlani egy jó,de nem tul drága sebészt nyiregyhazan.köszönöm előre is.

2011. aug. 2. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

utolsó :D:::D:D:D:D:D:

az implantátumoknak nem méretfüggő az áruk... teljesen mindegy mekkorát kérsz, nem ennek függvényében történik a díjszabás..

dokit meg 700 alatt nem igazán fogsz találni:)

2012. febr. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Cegléden csináltattam. Piszkos anyagiak lebontva: 850 amit a dokinak adsz, ez tartalmazza a protézis árát illetve a doki, az altató orvos és a kórház díját. 18290ft volt nekem a vérvétel és mellé 10000 a mellultrahang. 2x23000ft volt a kompressziós melltartó.
2020. dec. 31. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
hupsz 7-es voltam félrement a válasz bocsi .___.
2020. dec. 31. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!