Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit kell tennem hogy beteg...

Mit kell tennem hogy beteg legyek?

Figyelt kérdés
szeretnék kicsit beteg lenni. segítsetek hogy legyek az? köszönöm.
2011. szept. 27. 09:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
ne fesd az ördögöt a falra.Menj csak suliba,nem fog összedőlni a világ.Gondolj arra hogy 4 nap és itt a hétvége
2011. szept. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hű...addig örülj, míg nem vagy az. Mások mit meg nem tennének, hogy ne legyenek azok...megkérdezhetem, miért akarsz lebetegedni?Nem akarsz dolgozni/ iskolába menni?Ahhoz nem kell betegnek lenni, ha ez a helyzet,vannak trükkök, mivel azok is megoldhatók:))
2011. szept. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
melózni még betegen is mennék mert igazából kicsit tényleg beteg vagyok. de nem annyira h az orvos erre a hétre kiírjon, amúgy suliból. :) mondj trükköket ^^ :)
2011. szept. 27. 09:50
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

akkor ezt is te írtad ki

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__egeszsegugyi-ellatas..


nagyon ne akarsz menni..

Tudod azért mert ennyire nem akarsz menni,és ennyire "lovagolsz" az ügyön,pontosan ezért nem fog sikerülni hülyére venni a dokit..Nem figyelted meg,hogy ha nagyon akarsz csalni vagy hazudni akkor tuti nem jön össze??

2011. szept. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
xDDD ezt nem én írtam ki xDDD most írtam ki valamit elöszőr. most regisztráltam. amúgy meg nem lovagolok ennyire rajta lemegyek az orvoshoz és majd meglátom mit mondd.
2011. szept. 27. 09:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!