Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Nagyon sokat vagyok beteg,2-3...

Nagyon sokat vagyok beteg,2-3 hetente, de csak télen, a mandulám még megvan, de nem azzal szokott lenni a gond. Mitől lehet, mit kéne tennem, hogy egészséges maradjak?

Figyelt kérdés

Szedek immunerősítőt (most a Béres cseppeket, de már elég sokfélét kipróbáltunk), nem igazán hatnak.

Tavaly vérszegény voltam, azt mondták az orvosok, hogy amiatt vagyok ilyen sokszor beteg, de már kb. fél éve rendben van a vérképem... ők csak küldözgetnek össze-vissza, de senki nem talál semmit, viszont elég rossz ez az állapot...


2010. febr. 17. 20:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Jó lenne tudni, mit jelent az, h "beteg vagyok".Az általános rossz közérzet sok mindennek lehet a jele, a vitaminhiánytól elkezdve súlyos betegségnek is.Szvsz az effajta "immunerősítők" kb. annyit érnek, mint a szenteltvíz...
2010. febr. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Vírusokat, baktériumokat kapok el, de nincs olyan hónap, hogy ne lenne lázam valami miatt
2010. febr. 19. 21:08
 3/5 anonim ***** válasza:

Pedig csak van valami, ami lenyomja az immunrendszered... Nem akarlak elkeseríteni, de amíg nem találják meg az okát, nagyon nem tudsz mit tenni. Ezek szerint minden hónapban antibiotikumokat kapsz? Csak mert akkor már mindegy, a szervezetedben dekkoló bacitörzs(ek) egyszerűen rezisztens(ek) lett(ek) az antib-okra...

Lelkileg rendben vagy, amúgy? Mennyi idős vagy? Sok mindent nem tudunk ahhoz, hogy egyáltalán hozzáállhassunk a válaszoláshoz... Én egészen addig, amíg férjhez nem mentem, nagyon gyakran voltam beteg. Egészen egyszerűen szeretethiányos voltam... Ez is lenyomja az immunrendszert rendesen.

2010. febr. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok, ezt már én is végiggondoltam néhányszor ... és ilyen téren rendben van minden(nyugodt családi környezet, van 1 szuper barátom, aki sokat segít), de mindig arra jutok, hogy talán a suli miatt. 1 elit gimnáziumba járok, egész jók a jegyeim, de van olyan hét, mikor minden nap 2-3 dolgozatot írunk, és persze, hogy olyankor stresszel az ember, de ezeket a helyzeteket nem tudom elkerülni
2010. febr. 22. 18:50
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia tudom, hogy keson irok korulbelul 2 eve nalam is ez megy 20 eves vagyok es en is 2 hetente lebetegszem telen voltam kivizsgalason 2x is es semmit nem talaltak. Azotta rendbe jottel? Ha igen akkor leirnad legyszives, hogy mitol?
2014. dec. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!