Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » SOOS! Kiderült hogy kényszer...

SOOS! Kiderült hogy kényszer beteg vagyok. Nagyon súlyos? Mit kéne ilyenkor tennem? Szüleimnek hogy mondjamel hogy komolyan vegyék?

Figyelt kérdés
2011. júl. 11. 17:23
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
milyen kényszered van?
2011. júl. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
szerintem én is kényszerbeteg vagyok, nekem mindig muszáj írogatnom a gyakorikérdések.hu-ra
2011. júl. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

olyanok hogy pl: 50x elmegyek megnézni hogy bezártam-e az ajtót.

vagy :

1x gokartoztunk és nembírom ki hogy ne nyomjam be teljessen a gázt. meg még sok hasonló volt..

szüleimnek mondtam, de egyszerűen nem vesznek komolyan. csak annyit mondtak rá hogy majd kinövöm.

de attol félek hogy mivan ha ezzel árthatok valakinek? akár még magamban is. mint például a gokartnál. ugy neki mentem a falnak hogy teljessen belilult a kezem ahogy nekimentem.

2011. júl. 11. 17:31
 4/20 A kérdező kommentje:
utolsó: nyugi, az nem kényszer betegség. csak kocka vagy:)xD.
2011. júl. 11. 17:32
 5/20 anonim ***** válasza:
igen szerintem én is kényszerbeteg vagyok! mutasd meg nekik az orvosi papírt amire ráírták akkor elhiszik!
2011. júl. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
értem. de ahol én lakok ( város ) ott nem ismerek olyan orvost aki ilyennek foglalkozna. szóval fogalmamsincs hogy mitkéne tennem.
2011. júl. 11. 17:37
 7/20 anonim ***** válasza:
Én is kényszerbeteg vagyok, nekem a pánikbetegséggel társult, ezen csak pszichológus, esetleg pszichoterápia segíthet, bár úgy tudom az utóbbi drága, én még nem voltam csak pszichiáternél!!!
2011. júl. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

az ilyenek mennyibe kerülnek am?

amugy kelett valami gyógyszert is szedned?

elmúlt utána?

2011. júl. 11. 17:42
 9/20 anonim ***** válasza:
nekem még olyan kényszerem is van például, hogy ha berakok egy számot akkor még azelőtt le kell ülnöm és nem érintheti a lábam a talajt mielőtt megszólalna a dal. tudom h hülyeség de nem tudok mit csinálni...
2011. júl. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Menj el pszichátriai szakrendelésre. Ez a Tb szerint finanszírozott rendelés. Ott majd az orvos felállítja a diagnózist és ha kell gyógyszert is fel fog rá írni.

Az ilyen fajta gyógyszer sem kerül többe mint pl egy antibiotikumos kezelés. Ha viszont úgy döntesz, hogy magán úton keresel fel egy pszichátert az pénzbe fog kerülni, de lehet hogy hatékonyabban tud rajtad segíteni.

2011. júl. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!