Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tegyek? Megfázás.

Mit tegyek? Megfázás.

Figyelt kérdés

Lassan 2 hete lesz hogy meg vagyok fázva,vagyis az orrom már szinte alig folyik,viszont a fülem el van dugulva,és lüktet,és érzem,hogy a fejemben is van még anyag,pedig gőzöltem,lámpáztam is...már nem tudom,hogy mit tegyek.Nincsen vmi jó házi praktikátok?Orvoshoz nincs időm elmenni.

19/L


2011. okt. 2. 16:04
 1/5 x) ***** válasza:
Hát nem sűrűn szoktam ilyet ajánlani de talán egy kis antibiotikum segítene. Egyébként ha házi praktika érdekel akkor a hagymateát ajánlanám: Két darab hagymát apríts fel, majd egy darab szegfűszeggel és egy kakukkfűággal főzd meg fél liter vízben! A főzetet hagyd állni hat óra hosszáig, végül finom szitán keresztül szűrd le! Néhány evőkanálnyit vegyél ki belőle, és kevés hagymamaradékkal és egy csésze tejjel forrald fel! Ebből a folyadékból mindennap igyál meg 1-3 csészével! :)
2011. okt. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ,de rengeteg teát megittam már,hagymateát is,és nem segített,mert nem a légutakra van lerakódva,hanem a fülem irányában.
2011. okt. 2. 16:12
 3/5 x) ***** válasza:
Hát akkor sok orrcsepp meg orrspray hátha az feloldja ami le van rakódva.
2011. okt. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
azt is használok:D
2011. okt. 2. 16:19
 5/5 anonim ***** válasza:
fül-orr-gégészet először is. nekem évek óta a No-Ga-t (Novorin+Garasone)írják, orrodba befújod és hátrahajtod a fejed ameddig csak tudod. engem ez mindig meggyógyít. viszont utána elvileg ez a trutyi lemegy az arcüregedbe és akkor ki tudod fújni. amúgy nagyon jó a Bioparox is, csak az nem ér a fülhöz, vagyis nem tudom... menj el orvoshoz, aztán kérdezd meg. :) az a legbiztosabb.
2011. okt. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!