Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Torokfájás? Megfázás nélkül?

Torokfájás? Megfázás nélkül?

Figyelt kérdés
Nem vagyok megfázva viszont ha nyelek fáj a torkom. Napközben nem mindig. Van, hogy nem is fáj egyáltalán. Meg fázva 2 hete voltam akkor fájt. Strepfen-t használtam de most megint fáj mikor nyelek. Bal oldalt. A torkom bal oldalán . Elmúlik ez?
2011. máj. 10. 19:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem a jobb oldalon fájt inkább és ott a nyirokcsomóm is meg volt duzzadva. Náthás tüneteim nekem se voltak, viszont két napig lázas voltam. Nem tudom mi ez, de el fog múlni.


Nekem segített, hogy sós vízzel gargarizáltam.

2011. máj. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vírus. Nekemis volt...Aztán átment náthábam és onnan átalakult hurutos köhögésbe...:/
2011. máj. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Akkor gargalizáljak sós vízzel ?:) Az elég rá ? Orvoshoz nem akarok menni még elkapok valamit.. vagy ki ír aztán iskolába se mehetek ott meg javítani kéne..:\
2011. máj. 10. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!