Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csináljak a hasammal?

Mit csináljak a hasammal?

Figyelt kérdés

Több,mint egy éve teljesen egészségesen élek: semmi olyat nem eszek, amiben élelmiszeradalékok vannak, tartósítószer, cukor, fehérliszt stb. Csak teljes kiörlésű kaják, zöldség, gyümölcs. nem akarom abbahagyni mert tök jó így, nem fogyózom, csak így élek. A hasamon van egy csomó felesleg. sokat sportolok, lement mindenhol a felesleg, csak ott nem ahol kellett volna. tudom, utoljára megy le onnan ahol van a legtöb, de mondom, több mint egy éve így élek, semmi csoki (mondjuk nem is hiányzik)

Azt hallottam, hogy felülésezni nem ajánlott kinek hája van - nem is szeretek. de ez tényleg igaz? hogy tűntessem el a hasamon lévő felesleget?


2010. máj. 9. 15:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát, én több forrásból hallottam, hogy tényleg nem a felülés a jó, hanem hasra a futás:D Eléggé logikátlannak tűnik, és nem tudom lehivatkozni, de egyébként ha már most így élsz, egészségesen, sportolva, akkor csak várj még kicsit, és lemegy a poci is:D Én nem tudnék így étkezni, kb. nem is lenne mit ennem így, ha ezt mindet elhagynám, mint te:) 20/l
2010. máj. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi nagyon:D Hát remélem lemegy. Különben eleinte nagyon nehéz, de aztán rájössz hogy az egészségtelen kaján kívül rengeteg minden van ami egészséges. csak időigényes mindig megcsinálni, és a boltokban keresgélni, de tök jó így élni.XD
2010. máj. 19. 22:44
 3/4 anonim válasza:
Azt tudom javasolni, hogy fuss minden nap. Nagyon jó alakformáló, mindenhol csak annyi izmot és hájat hagy meg, hogy tökéletes alakod legyen. Gratulálok, hogy le tudtál fogyni és hogy egészségesen élsz! :) Sok sikert!
2010. máj. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi. minden nap futokXD
2010. jún. 17. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!