Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap este vacsora közben...

Tegnap este vacsora közben megakadt egy halszálka a torkomon, és nagyon siettem be a fürdőszobába anyósoméknál. Elég szűk kis fürdő és bütöttem a hasam közepét eléggé az ajtó szélébe ahogy becsuktam. Baja lehet a babámnak?

Figyelt kérdés
Sőt ahogy a mosdó fölé hajoltam,picit annak is neki nyomtam,próbáltam nem megfulladni a szálkától.Megütöttem a Picikét?22+3 hetes vagyok.
2009. dec. 25. 12:56
 1/3 anonim ***** válasza:
nyugi,szerintem nem ütötted meg annyira hogy baja legyen, a természet ezt nagyon jól kitalálta sok mindentől védve vannak ők. :) boldog karácsonyt
2009. dec. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nincs baj.

A magzatot körben vízburok védi, ezért bárhonnan érkezik egy ütés, a víz az erőt szétosztja a baba teljes testfelületén, így kicsi rá az esély, hogy károsodik.

Ismeretesek olyan háborús történetek, ahol katonák csizmával rugdosták a kismamák hasát, de mégis a gyermekek teljesen egészségesek lettek.

Most ezt nem azért mondtam, bocs, csak hogy nyugodj meg!

Remélem, a szálka nem sértette fel a torkodat.

2009. dec. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A magzatvíz megvédi, s ha még van egy kis plussz "védőréteg" is a hasadon, akkor még jobb. Én arra gyúrok.

Kolléganőm a nyolcadik hónapban szó szerint hasra esett, de nem lett baja a babának.

Ne aggódj, azzal többet ártassz.

Azért a szálkával vigyázz! 22+4 hetes km :)

2009. dec. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!