Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Egy 19 éves férfinak napi...

Egy 19 éves férfinak napi hány óra alvásra van szüksége?

Figyelt kérdés
2011. okt. 3. 00:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én boldog vagyok, ha sikerül 6 órát egyhuzamban végigaludnom. Nyilván mindenki maga érzi, hogy mennyi alvástól érzi magát kipihentnek. Állítólag Napóleon csak 3 órákat aludt.
2011. okt. 3. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Minimum 6-7, de hosszútávon inkább 7-8.
2011. okt. 3. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
8 óra lenne az ideális.
2011. okt. 3. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Kinek mennyi,mindenki maga érzi.Én 10 óra alvás után ébredek magamtól,kipihenten,jó kedvűen.Ettől kevesebb nem elég.
2011. okt. 3. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

6 óra?

Büszke lehetsz rá hogy hogyan tudod pusztítani magad. Jobb módja nincs is! XD nem is éred meg kedves hozzászóló az 50 et ha így folytatod. napi minimum 8 óra ami kell. de van aki 10 órát igényel sőt van aki többet.

2011. okt. 3. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
58%
utolsó te aztán okos lehetsz xDDDDD
2011. okt. 3. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
47%
10
2011. okt. 3. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Teaman, direkt odaírtam, hogy hosszútávon több kell.
2011. okt. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia!

A legjobb a 8óra alvás, az nem is sok de nem is kevés!

A lényeg az lenne hogy este 10kor már aludj mert az idegsejtek 10 és éjfél között regenerálódnak!

2011. okt. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Nos ennek en is alaposabban utana neztem, messze nem jartok az igazsagtol. Nos Ferfiak eseten: 6-8 ora kozott ennel kevesebb vagy ennel tobb is rosz, faradtan kelsz ( ezert van az, h ha sokat alszol, jon megint, h aludjan ordogi kor). Ebbol az infobol azt szurtem ki, h a legjobb a 7 ora kicsi elteres nem problema. Nok eseten ugyanez csak +1 ora! Ez az informacio felnottekre vonatkozik. (21+) szoval a 19 nel nemtudom pontosan, h van de ez bisztos segit. Volt par korosztaly en mivel 21 vagyok ezert ezt olvastam el reszletesen. Gyerekeknek es oregeknel 1-2 oraval tobb volt kb. Ez a ketegoria 21 - kb 45 eves kor kozott van ( a 45 ben mar nem vok biztos de nem all messze tolle ez 100 )


Remelem segitettem mindazok szamara akik ezt elolvassak :)

En ezt alkalmazva teljesen kipihenten ebredek es ez egessz nap tart. Kar, h ezt onhibambom nem mindig tartom be :S De tenyleg ha betartom egy par nap utan erzodik a kulonbseg :)


Jo alvast mindenkinek!

2011. dec. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!