Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Kérdésem!? Ha az apuka perelni...

Kuplung33 kérdése:

Kérdésem!? Ha az apuka perelni akarja a 6 éves gyermekemet, mert munkanélküli vagyok, mert arra hivatkozik, h nála sokat van, én nem tiltom, nem korlátoztam a láthatást, de a kisfiú minden délután hazajön, elvehetik?

Figyelt kérdés
2011. okt. 5. 09:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem vehetik el se azért mert munkanélküli vagy, se azért mert sokat van az apájával.
2011. okt. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

1. Nem a gyereket pereli, hanem az ő elhelyezésének megváltoztatásáért indít pert.

2. Hogy kinél helyezik el, mindenre kiterjedő mérlegelés kérdése lesz.

2011. okt. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
diktafont elfogadja a bíróság,az apuka anyával él,és fél a fiától,35 felvételem van!
2011. okt. 5. 10:39
 4/10 A kérdező kommentje:
egyébként már egyszer végigcsináltuk,januárba megnyertem...most megint,a gyereket teszi tönkre
2011. okt. 5. 10:40
 5/10 anonim ***** válasza:

bocs,de ha az anyja fél a te gyereked apjától, akkor te miért engeded a gyereket oda minden áldott nap, egész napra?

Gondolod, hogy értékelni fogja a bíróság, ha elmondod,hogy a gyerek egész nap ott van,de az apa félelmetes?

2011. okt. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
a gyermek ragaszkodik azért az apjához,és az utolsó tárgyaláson a bíró,azt mondta ne korlátozzuk a láthatást!voltam a gyámügyön,és azt mondták mivel folyamatos váltóban dolgozik,nem tehetem meg a korlátozást
2011. okt. 5. 11:00
 7/10 anonim ***** válasza:

Természetesen nem is korlátozhatod. Nyomós ok nélkül kifejezetten tilos a láthatást korlátozni.

Ha az ítélet megváltoztatását akarja bármelyikőtök, azt vagy közös megegyezéssel tehetitek meg, vagy bíróság előtt. Egyoldalúan semmiképp.

2011. okt. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
a kisgyerek nem mer nemet mondani,és ha jönne velem,vagy maradna,néz rám,apjára...és az apjával inkább elmegy!nincs ott egész nap!
2011. okt. 5. 11:03
 9/10 A kérdező kommentje:
a bíró azt mondta a gyámügyön bármikor korlátozhatom..???és semmi!
2011. okt. 5. 11:04
 10/10 anonim ***** válasza:

Mi lenne az indokod a korlátozásra?

Egyáltalán mit szeretnél? Nem értem, hogy korlátozni akarod, vagy mi a gond?

2011. okt. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!