Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » üldözési mániám van, vagy...

üldözési mániám van, vagy paranoiás vagyok?

Figyelt kérdés

Akármerre megyek, mindig az az érzésem, hogy valaki néz, valaki figyel, lehallgat, meg akar támadni.

Vagy egyszerűen csak az az érzésem, hogy valakivel összefutok, hiába lehetetlen, de félek, hogy találkozok vele.

mit lehet kezdeni ezzel?


2011. okt. 3. 12:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Pszichológushoz menni, ne a neten lévő laikusoktól várj diagnózist és megoldást.
2011. okt. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen menjél szakemberhez, mert késõbb rosszabb is lehet.
2011. okt. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
de még csak 16 vagyok? álljak anyám elé, hogy üldözési mániám van?:S:S idiótának fognak nézni ..
2011. okt. 3. 12:29
 4/7 anonim ***** válasza:

"Istenben bízom, nem félek, ember mit árthat nekem?"


ezen a bibliai igén gondolkozz el egy kicsit..

akkor is, ha nem vagy hívő, akkor is fontos ezen egy kicsit gondolkodni. Maga a töprengés biztonságot ad majd. Ősbizalom - ha ez megrendült, helyre kell állítani.

2011. okt. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de csak akkor leszel idióta, ha hagyod, hogy a problémák elhatalmasodjanak rajtad...
2011. okt. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
hmm.igazad van..főleg, hogy vallásos suliba járok :D
2011. okt. 3. 12:33
 7/7 anonim ***** válasza:
ez a kettő kb. ugyanazt jelenti
2011. okt. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!