Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Paranoiás vagyok? ö egy...

Paranoiás vagyok? ö egy terrorista volt?

Figyelt kérdés
hosszu ugyhogy készitsd fel magadat: nah amerikában voltam két hétig tegnap elött hétfön jöttem haza . paranoiás vagyok. párizsban szálltunk át és mentem vécére és amikor mentem egy nagyon csunyán nézö takarito gondnok (nem tudom) a vécével babrált (pasi volt a lány vécében) és arra gondoltam hogy terrorista olt és halálos fertözést rakott a vécére nem nagyon ültem rá de biztos hozzáért a lábam véletlen . haza jöttem és lázas lettem tegnap kedden este mentünk orvoshoz azt mondta hogy virusos torok gyulladás . nyugtassatok meg ugye nem a csávo rakhatott oda valamit amugy meg dilis vagyok hogy ilyenekere gondolok? ( pls rendes válaszokat és ne a helyes irásommal kapcsolatban kérdezzetek )
2011. júl. 6. 17:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Biztos hogy nem az volt!

Gondold át, teljesen logikátlan lenne, ha így tenne! Mert mi történik, ha két perc múlva becsoszog egy takarítónéni és "domestossal" letörli az egészet? Ha tutira akarna menni, millió más ésszerűbb és hatásosabb módot is találna arra, hogy mérgezzen

2011. júl. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én már Magyarországon is láttam női wc-ben vécés bácsit, nem volt valami szép, de meg sem fordult a fejemben, hogy terrorista lehet.

Én is csúnyán néznék, ha klotyót kéne takarítanom egész nap.

2011. júl. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
uramég! szerinted a terrorista annyira hülye, hogy férfi létére női wc-ben matat totál feltűnően? "nyugi" ha igazi terroristával akadsz össze, azt tutira nem fogod felismerni :D amugy átérzem, én is megjártam már párszor az amerika-magyarország utat repülővel, annyi furcsa embert lehet látni, hogy az ember parázik kicsit tőlük (reklámszatyros arab férfiak, mezitlábas inidiaiak...:D) de még én is élek .p nem kell amugy félni, csak halálra paráztatják az embereket ezzel a terrorizmus mániával, közel se akkora probléma ez mint amekkorára van fújva.
2011. júl. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!