Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mért félek a saját szívverésem...

Mért félek a saját szívverésemtől?

Figyelt kérdés

Kb fél éve. rettegek attól az érzettől, hogy dobok a szívem. Rosszul leszek. Tesi órán is alig merem megdolgoztatni magam. Egy ismerősöm, nem régiben halt meg szegény. :( egyszer csak leállt a szíve. Semmi előjele nem volt. (19 éves volt). Talán azóta félek ennyire. Nagyon rossz érzés, forduljak vele orvoshoz? Mit tegyek. Köszönöm a normális válaszokat.

17/L


2011. okt. 3. 17:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát pedig meg kell szoknod, hogy dobog, ezen fölösleges parázni, mert így működünk, ez ellen nem tudsz tenni semmit.


Ha oda járnál tesire, ahova én jártam, nem gondolkodnál, hogy meg mered e dolgoztatni magad, én olyan sokszor olyan rosszul voltam a futásnál, azt hittem elájulok, és minden tesi órán kibicsaklott a lában 2x :D Nálunk egy nagyon szadista tanár volt. Egyik lány pl lila lábbal jött be, mert ráesett valami szekrény a lábára, annak is futnia kellett, hiába mondta mindenki a tanárnak, hogy ez hülye, aztán persze hogy nem bírt futni, mert menni se.

De ez a tanár mindenkit addig szadizott, amíg meg nem haltunk. Szerintem csoda, hogy túléltük, és mindenki boldog volt suli végén, hogy már nem kell ehhez az idiótához járni :D

2011. okt. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ne izgulj ez csak kisebb depi.

Nem lesz bajod ha egy kicsit felpörgeted magad tesi órán, a sport egészséges. De ha nagyon ragaszkodsz hozzá vizsgáltasd ki magad. de sztem aggodalomra semmi ok , ha jobban stresszelsz szedj magnebé 6-ot

2011. okt. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
jó. köszönöm a válaszokat! :) azért. inkább beszéltem anyuval is, és kértünk időpontot a kardiológiára. :) akkor már. tuti megnyugszom. :D
2011. okt. 7. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!