Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Igazság szerint már több mint...

Igazság szerint már több mint 10 éve ez a problémám! A létező összes gyógyszert szedtem már. A Lítium konkrétan Liticarb vagy mi. Még csak pár napja szedem. Az orvos pedig elég megbízhatónak tűnik, ráadásul addiktológus is. Meddig lehet ezt kibírni?

Figyelt kérdés
Ma megyek vissza a dokihoz!Egyszer voltam nála eddig...nem lenne gyors a váltás? A mail címem vuci@citromail.hu.Kérem aki konkrétumot tudna írni megtenné? Itt nagyon idegesítő,hogy nem lehet kérdőjel nélkül,túl hosszú...stb.Köszönöm!
2009. ápr. 29. 15:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Csak a lényeget hagytad ki: mi a problémád 10 éve?:D
2009. ápr. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem pontosan, hogy mi a kérdésed? Hogy milyen a lítium? Én szinte minden antidepresszánst szedtem, de a lítiumot nem voltam hajlandó. Elég elavult szer, sok mellékhatása van, és léteznek ennél modernebb gyógyszerek bipoláris depresszióra, ha arra kaptad. Egyébként jól tettem, hogy nem kezdtem el szedni, mert szerencsére azóta nem volt ilyen problémám, csak feleslegesen szedtem volna már 3 éve. De az egyéni, hogy kinek melyik gyógyszer válik be, az orvos biztosan jobban tudja, mint mi, úgyhogy ilyesmiben nem merek tanácsot adni. Esetleg pontosítsd a kérdésed.
2009. ápr. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Jobban vagyok!!!!!!!!!!!!!!!!!!) egyelőre....
2009. ápr. 30. 18:38
 4/4 anonim válasza:
a barátnőn 25éve pszichés beteg,.-több évet is volt kiesebb megszakítással kórházban,,kis gyermekét nem tudta nevelni sem,kilátástalan lett élete ,terhes lett a férje is elhagyta,közben.mindenki ellenezte a terhességét féltették,ő ellent mondott mindenkinek -és megtartotta a kicsit.más öröme nem volt csak a pici babája..és nagyon jól döntött mert azóta a kórház táján sem volt..ami a legnagyobb öröm neki.!a lítium szintje tökéletes ,szinte hihetetlen.a profesor is ezt mondta a gyermek szép okos jó tanuló,és férjez is ment.boldog család lett így az egykor árva kis mama,cserben hagyták,mégis talpra állt betegen is végig vitte azt amit egészségesen nem mindenki bír..nálunk is van a családba hasonló sztori,de veled is előfordulhat.
2012. jún. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!