Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Megrázott az áram, lehet bajom?

Megrázott az áram, lehet bajom?

Figyelt kérdés
kb. 2 perce be akartam dugni a videólejátszót hátul, de előtte csatlakoztattam a tv-hez, ahogy mindig szoktam. a kezem elcsúszott, és hozzáértem, és megrázott. nem nagyon, de zsibbad a kezem egy kicsit. tudom, hogy nem baj, csak azért írok, mert láttam máshol, hogy lehet akár egy kicsitől is szívritmus zavar, meg ilyenek.. szerintetek??
2011. okt. 8. 18:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

azzonal menj el orvoshoz vagy hívd ki

nem ijezgetni akarlak de hallotam már olyat hogy egy csávot megrázta az áram és utánna elindult mint ha nem is történ volna semmi ám később össze esett és meghalt mivel nem ment arra senki nem tudtak segíteni neki

2011. okt. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Hát nem tudom engem régen a hajszárító rázott meg folyton, de még semmi bajom :D
2011. okt. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
de ez nem vicc rossz vége is lehet
2011. okt. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

3. válaszoló: nem viccnek szántam...

1. hát nem tudom, orvoshoz már nem megyek, de még mindig fáj egy kicsit. elmenjek holnap??

2011. okt. 8. 19:32
 5/8 anonim ***** válasza:
62%

Az ég világon semmi bajod nem lesz tőle!:)

Következő 1-2 napban zsibbadni fog, de semmi extra!:)

2011. okt. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
okés, köszönöm:)
2011. okt. 8. 21:30
 7/8 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

A legveszélyesebb szövődmény az égés és a szívritmuszavar, ami általában 24 órán belül jelentkezik. Előfordulhat még izomfájdalom, izomgörcs, ezek napok múlva is jelentkezhetnek, de ezek nem életveszélyesek. Az áramütött keresse fel háziorvosát minél előbb, akkor is, ha nincs panasza. Panaszok esetén hívjanak mentőt!

2011. okt. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2011. okt. 9. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!