Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Megrázott az áram, mikor...

Megrázott az áram, mikor kihúztam a konnektorból a dugót, lehet bajom tőle?

Figyelt kérdés
kihúztam a konnektorból a dugót és rosszul fogtam meg, mert csak kirántottam (tudom figyelmetlen voltam...) és véletlenül a villája abban a pillanatban hozzáért a csuklómhoz, majd a könyökhajlatom belső felén éreztem egy kis szúró fájdalmat, és az egész karom bezsibbadt (nem nagyon erősen. Azóta is félek kicsit h nem lehet e baj. Ráadásul a dugó villáját megnéztem és kicsit mintha a fé része meg lenne pörkölődve....:S
2010. máj. 20. 21:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha most itt tudsz írni, akkor már nem hiszem hogy gond lesz.
2010. máj. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha nagyon szomjas vagy, menj orvoshoz!
2010. máj. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha nincs rajtad égési sérülés, és az izmaidat is megfelelően tudod használni, akkor nem igazán lett bajod. A zsibbadás egy dolog, nem vészes, csak legközelebb figyelj jobban. Azt a megpörkölt villát szerintem nézd meg, mert lehet, hogy az elektromos készülék vagy a konnektor kezd balesetveszélyes lenni.
2010. máj. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ha bajod lenne nem itt irogatnál
2010. máj. 21. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én ápolónő vagyok, és igen is lehet bajod! Akit megráz az áram 48 óráig megfigyelésre befektetik a kórházba, és monitorozzák a szivét folyamatosan, mert ennyi idő után is kialakulhat olyan szívritmuszavar, amibe simán bele lehet halni! Úgyhony ezt nagyon komolyan kell venni! Szerintem menj be, csak nyerhetsz vele!
2010. máj. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha már kihúztad és utána érezted akkor már csak kisült rajtad a benne maradt feszültség. Az ég adta földön semmi bajod nem lesz.
2014. máj. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!