Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért van az ha egyszer végre...

Miért van az ha egyszer végre megnyugszom, mindig elkezdek agyalni azokon a dolgokon amiktől megint ideges lehetek? Ez tudom hogy nem normális de miért van ez? Elkezdem keresni azokat a dolgokat amiktől szarul érezhetem magam. Miért? Mi a megoldás?

Figyelt kérdés
Jahh.. 17 vagyok egyébként fiú.. köszi a válaszokat!
2011. aug. 4. 00:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
32%
egy üveg pálinka megoldás
2011. aug. 4. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
pia nem megoldás.. csak ha tudnám miért van ez már jobb lenne. komolyan ki vagyok már akadva. Egyszer nyugodt vagyok akkor egyből azon agyalok mitől lehetnék ideges. Nem tudatos. akaratlanul megy ez csak nemtudom miért
2011. aug. 4. 00:12
 3/17 anonim ***** válasza:
0%
a pia megoldás
2011. aug. 4. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
hasonlo gondokkal küzdesz?
2011. aug. 4. 00:25
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Feszült vagy, netán szorongsz?

Lazíts, nyár van, élvezd a szünidőt.

2011. aug. 4. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
49%
Menj a pics@ba haverokkal csavarogni, vagy menj dolgozni, ha egész nap csak facebook előtt ülsz és várod, hogy mikor érkezik új értesítésed akkor nem tud "elfáradni" az agyad és állandoan agyalni fogsz...
2011. aug. 4. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
az a helyzet sok midnen történt ezen a nyáron. Megműtöttek ami alapbol levitt életkedvben.. sokat voltam bent..nem birom ha egyedül vagyok főleg ha be is vagyok zárva. képletesen a másik meg hogy megbuktam pár tantárgybol...
2011. aug. 4. 00:48
 8/17 A kérdező kommentje:
ja és még barátnőmmel a veszekedések. idegesítés stb.. nagyon szarul sikerült ez a nyár.. utolso válaszoló: ez tűnik jo ötletnek de várom még a többi választ:)
2011. aug. 4. 00:49
 9/17 A kérdező kommentje:
tudom ez most ilyen önsajnáltatóan hangzik de nemtudom mért van ez hogy agyalok olyan dolgokon amiktől ideges leszek. akaratlanul gondolok ilyenekre. tiszta beteg agyam van.. de 17 évesen..?
2011. aug. 4. 00:56
 10/17 anonim válasza:

Én is ilyen vagyok...ha valamilyen problémámat megoldottam, a következőn agyalok...nincs megállás :/

Elég rossz...én sem tudok megnyugodni, mindig csak a problémákon jár az agyam...

De ne aggódj, nem vagy egyedül ezzel...szerintem ez a személyiséggel jön...

2011. aug. 4. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!