Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 49.5 kg vagyok, de a hasamon...

49.5 kg vagyok, de a hasamon rengeteg háj van : D Súlyomat viszont gyarapítani szeretném. Ha elkezdek edzeni attól nőhet a testsúlyom?! Izomból szeretnék többet nem hájból

Figyelt kérdés
2011. okt. 11. 18:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt megnézem, hogy ennyi kilóval rengeteg háj van rajtad, maximum ha fél méter vagy :D
2011. okt. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
mindenki azt hiszi 5 hónapos terhes vagyok mert alapból nagy a hasam és rajta a zsír... :D
2011. okt. 11. 19:20
 3/6 anonim ***** válasza:
testképzavarod van
2011. okt. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
vékony vagyok ezt tudom magamról mindenem pici a mellem a fenekem viszont a hasam aránytalanul nagy ha eszek akkor csak ott látszik meg sehol máshol, ez másnak áldás de én azt szeretném, ha már hízni nem tudok akkor fittebb legyek és így legyen több a testtömegem!
2011. okt. 11. 19:31
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha eszel, telítődik a hasad, és mivel vékony vagy, így kidomborodik. Egyszeri biológia. Amúgy meg sportolj, de attól még ugyanúgy meg fog nőni a hasad evés után.
2011. okt. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ilyen az alkatod, alma típusú elhízás jellemző rád!

Kocogással lehet ellene tenni! Az növeli az izomtömeget, csökkenti a zsírt a hason!

Hajrááá!

2011. okt. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!