Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogyan tudom gyarapítani 1,5...

Zs0ltii kérdése:

Hogyan tudom gyarapítani 1,5 milliós tőkémet?

Figyelt kérdés
Külföldön dolgozom és összegyűlt 1,5 millió forintom.Szeretném,ha valahogy tovább gyarapodna úgy,hogy ne kelljen foglalkoznom vele.Ötletek?
2011. júl. 27. 18:51
 1/10 anonim ***** válasza:

"tovább gyarapodna úgy,hogy ne kelljen foglalkoznom vele"


Sajnos nincs ilyen lehetőség.

2011. júl. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 AtyeszLL ***** válasza:

Vegyél egy garázst egy jó környéken, és add ki.

Ha nem fizet, az autót elég könnyű kitolni.

Lelakni nem tudja, rezsi tartozást nem tud csinálni. 15000 Ft olcsóbb, mint egy új szélvédő, vagy magnó, vagy a jég okozta károk.

2011. júl. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Kb 10 havonta járok haza ezért nem tudok foglalkozni vele.
2011. júl. 27. 19:38
 4/10 anonim ***** válasza:

És külföldön nincs bankszámlád? Fektesd be ott.

Vagy ha ragaszkodsz a magyarhoz, netbankkal bármit bárhonnan elérsz.

2011. júl. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De van külföldön bankszámlám csak az éves kamat megtakarításos számla esetében 3százalék..Ami nem túl nagy szerintem..
2011. júl. 27. 23:06
 6/10 AtyeszLL ***** válasza:

Mi foglalkozni való van egy garázzsal?

Egyszer megállapodsz egy palival, aki minden hónapban utalja a pénzt.

Csak van valaki itthon, aki lecseréli a lakatot, ha nem fizet?

2011. júl. 28. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mintha ha egy lakatot nem lehetne átvágni 5 perc alatt :-)
2011. júl. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nincs sok foglalkozni való a garázzsal igen!Csak annyi,hogy meg kell venni és ki kell adni.Évente 3 hetet vagyok otthon és ennyi idő alatt kéne ezt elintézzem....
2011. júl. 28. 19:54
 9/10 anonim válasza:
Nekem tetszik ez garázsos ötlet! Szerintem meg tudod oldani részben a 3 hét alatt, részben neten keresztül. Továbbá mondanám, hogy fektesd be olyan formában, hogy készülök egy vállalkozásra, csak nincs pénzem hozzá, és én használnám a pénzedet, s majd kb fel éves, éves megtérülés után csak hozna neked is pénzt, de így ismeretlenül gondolom te sem szívesen bíznád rám a pénzedet, és én is furcsán vagyok az ilyesmivel.
2011. aug. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
vannak lehetőségek! a lényeg hogy még mindig jobb hogy ilyen gondjaid legyenek, minthogy azon töprengj hogy miért nincs..... gratulálok minden olyan embernek aki takarékoskodik és gyarapítani próbálja a pénzét
2011. aug. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!