Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi történik, ha valaki egyszer...

Mi történik, ha valaki egyszerre bevesz 800 g Flector Rapid granulátumot? (16x50g)

Figyelt kérdés
2011. okt. 19. 16:47
1 2
 11/13 anonim válasza:
Szia utolsó válaszoló szerintem mivel korábban leírták hogy a halálra eléggé kicsi az esély ezért én személy szerint a kést látom a legbiztosabb megoldásnak a kötél is az de ha felvagod az ereid akkor legalább láthatod a véred és őszintén szerintem kevesbé nyomorultabb megoldás mint a kötélen kinyirni magad azért eléggé hülyén érezném magam ha a kést választod legalább még meg is gondolhatod közben miután majd beijedsz és rájössz hogy igazából nem is akarsz meghalni menj hallgasd egy kis Azit és rögtön jobb színben látod majd a világot :)
2023. okt. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 roll55 válasza:
AzitXD attol meg inkabb ongyilkos akarna lenni😂 micsoda deep valasz inkabb a kes mert latod a vered bruh. Ha mar en ongyilkos akar ek lenni fix valami ubermeno modot valasztanek. Pl felkotni magam a fara azt ugy allitanam be hogy amint az ag egy bizonyos mertekig hajlik ugy az ollo elvagja a kotelet a kezemben valami vacak ami eg az beleesik az alattam levo kocsiba megyullad majd raesek az leindul a lejton a tobbi meg a kepzeletre van bizva ki mit akar. Bro de ez hogy latod a vered ott vannak az erek a kezeden lenyegeben a vered latod vagy szimplan szurd meg magad tuvel. Ez az arariah lofasz is cringe volt a vegen. A kotel amugy nehezebb halal mint a kes mert ha szarul kotod meg magad akkor lebenulsz es benultan fuldokolsz ami gaz. So a kes a pina ongyilok modszer mert a hirtelen vervesztesegtol hamar kidolsz
dec. 8. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Bisztos segít.

Hejlyjes írásban nem de bisztos jó leszh

dec. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!