Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mért van az, hogy több ezren...

Mért van az, hogy több ezren keresünk munkát és nincs egy sem? Miért nem inkább munkahelyeket teremtenek? Hogyan tartsák el így a férfiak a családot? Egyáltalán minden ember, hogy éljen meg így?

Figyelt kérdés

rengeteg családot tönkre tesz ez a sok megszorítás,hogy minden után adózni kell és mindent elvesznek amit csak tudnak még.Miért nem inkább munkahelyeket teremtenek?Sírnak,hogy mennyi a munkanélküli,hogy az állam pénzéből élnek.Jó,persze,gondolom vannak ilyenek is,de több ezren vagyunk akik dolgoznának és mégsem tudnak,mert mindenhonnan kirúgják az embereket,kapnak 3hónapig munkanélkülit,aztán tartsák el a családot ahogy akarják.Azt is sokszor hallottam a tv-ben,hogy egyre csökken a népesség,nem szülnek a nők.Hát persze hogy nem amikor a férfinak nincs munkája,a nő meg nem talál semmit,ha már van gyerek akkor azért nem ha meg nincs akkor azért.nekem 2 gyermekem van,épp ezért nem vettek fel sehová,ráadásnak ahová felvettek volna ott meg nem kaptam albérletet csak mert gyerekeim vannak és mert nem tudok akkora kauciót fizetni.az ember,hogy költözzön olyan városba ahol lenne munka,ha mindenki ekkora kauciót kér....ha nincs munka,nem is tudják kifizetni a kauciót,valószínű azért keres az ember albérletet ott ahol van munkalehetőség,mert másképp nem tud dolgozni.persze,megértem azokat akik kauciót kérnek,hisz ez egy biztosíték számukra,de sajnos akkor is nagyon nehéz így.én már elvesztettem a házamat(nem is egészen a saját hibámból),a szüleimet....nemsokára szülök és a párom nem talál munkát sehol,pedig pék-cukrász a szakmája,emellett sok minden máshoz is ért....

Miért vannak ezek a lehetetlen dolgok?Az állam miért lehetetleníti el ennyire az emberek életét?



Ti hogy tudjátok megoldani az anyagi problémáitokat úgy,hogy a gyerekeiteknek ne legyen semmi problémájuk ebből?nincs senkink akihez mehetnénk,most is az a szerencsénk,hogy kaptam a gyesemre egy kis hitelt(hitelkeret),de hogy aztán ha újra megszorulunk mi lesz....rettenetes ez a világ!


2010. jan. 22. 20:44
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

munkahelyen ne beszélj gyerekekről vagy ha kell, akkor mondd, h a nagyi vigyáz rájuk. hivatalosan nem is kérdezhetnek a magánéletedről.


amúgy nem mind1, h milyen szakmában akarsz dolgozni, ha van egy érettségid esetleg valami szakmád ami nem is ér semmit és nincs is mellé tudásod, akkor nehéz lesz melót találni. a sok agyatlan divatdiplomás elfoglalta az alsóbb melókat, pl spáros meg hasonlók, amiket neked lettek volna jók.

2010. jan. 23. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!