Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Vannak vicces tanáraitok,...

Vannak vicces tanáraitok, tanáros történeteitek?

Figyelt kérdés

Nekem föcitanárom nagyon poén. =P

Például szoktunk videózni órán(de mivel nem emlékszik, mikor mit tanított, van, hogy egy videót két, egymást követő órán is látunk ;P. Egyszer a kép megállt. Erre ő:

"Gyerekek, ez miért áll meg?"

Aztán újraindult. Majd megint megállt. Azt mondja: "Megfordulok akkor és tanítok, szóljatok, ha elindult!"

Amúgy érdekesen tanít:

"Ez az északi félteke melyik féltekéje a Földnek?"

T:Ez a tengely mije a Földnek? Laci!

L: A tengelye!

T: Helyes!


"Az Alföldet azért nevezzük köznyelvben Nagyalföldnek, mert nagyobb, mint a Kisalföld."

"A Milka tehenek nem lilák!"

A diákok meg azzal szivatták a nőt, hogy kukát raktak az ajtó elé, kopogtak, zajongtak, a tanárnő kinyitotta az ajtót, és a kuka kiborult. Na ez többször is megtörtént egy nap. :D

Közölte velünk, hogy "de egyébként nem csak ti röhögtök rajtam, hanem a többi osztály is"

Ballagáson pedig marha nagyot esett a küszöbben. Úgy röhögtem. Videóra kellett volna venni. :D Hasonlókat várok


2011. júl. 29. 20:18
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

Jah, meg ofő egyszer németen írt a táblára:

-Nem látok kezeket a levegőben!

...Igaz, hogy meg sem fordultam!

2011. júl. 29. 20:22
 2/16 anonim ***** válasza:
98%

Biosz tanár: Peti ma nincs itt?

Osztály: Nincs.

tanár: Nem baj, a biztonság kedvéért beírok egy egyest.


(felelés)

tanár: Ez megér egy hármast, úgyhogy beírok egy kettest. Menj a helyedre, egyes.


(húsvétkor történt ez)

Matektanár nagyban tanít, meglátja, hogy az egyik gyerek üveges mustárt meg sonkát hozott, és kinn van a padon. Erre hátramegy: adj már nekem is egy falatot!

És a tanár is evett egy kicsit XD

2011. júl. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
68%

matekdoga után:

tanár: mindenki kész?

én hátul: igenis kapitány! :DD


kirándulás előtt:

ofő: mindenki itt van? jelentkezzen, aki nincs! :D

2011. júl. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
biosztanárunk olyan mint Mr. Mackey a South Parkból, csak ő nem azt mondja minden után hogy érteeeeem? hanem azt, hogy kéremszépen. pl Kéremszépen most beszéljünk a párzási szokásokról. Egy férfi, kéremszépen napi többször is kéremszépen... egy órán 78-at számoltunk xd
2011. júl. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Én olyat ismertem, aki a "Gyerekek!"-et mondta 48-szor. (: De volt 32 namost is.
2011. júl. 29. 23:19
 6/16 KoviAti ***** válasza:
91%
a mi iskolánk nagyon szar... 4 évig minden órán történt valami :D
2011. júl. 30. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Na mesélj!
2011. júl. 30. 00:41
 8/16 anonim ***** válasza:
98%

nekünk egyszer fingott a tanár egy hatalmasat

és elkezde: hív a természet XD

2011. júl. 30. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Lonelinessandpain ***** válasza:
100%

fizika óra:Dogaírás,ugye senki sem tanult,minek is azt?!Szóval lö puskázás! :D Megkaptuk a feladatokat,mindenki puskázik szépen csendben,tanárnő járkál.Odaér egyik osztálytársamhoz(fiú),kérdezi:

-XZ mi van a lábad között?????

-Semmi Tanárnő. :PP:P

2011. júl. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
92%
Március 15. ünnepségen a Himnusz után nagy csöndben az egyik tanár akkorát fingot azt hittem megfulladok a röhögéstől.( Mint az egész iskola.)
2011. júl. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!