Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Fentvoltam egész éjjel (általá...

Fentvoltam egész éjjel (általában mindig így van), de most amikor délután felkeltem, mert reggel mentem aludni, szédültem minden bajom volt nem bírok enni azóta sem. Felment a lázam 41re és hiába iszom, kiszáradok. Szerintetek mi bajom?

Figyelt kérdés
2010. júl. 29. 23:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mi a bajod, de azt sem tudom, evvel miért nem hívod ki az ügyeletet.
2010. júl. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem szeretném nagy dobra tenni.
2010. júl. 29. 23:48
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem hogy ennek lenne bármi köze a reggeli lefekvéshez. Lehet elkaptál valamit. Nekem tavaly nyáron volt 40-41 fokos lázam pár napig. Fogalmam sincs mitől, de pár nap alatt elmúlt. Utóbbi 2 hétben meg 2 ismerősöm is lázas volt. Nekik 38-40 fokos volt. De 4-5 nap alatt túl lettek rajta. Szóval feküdj, izzadj, sok folyadék, c-vitamin, lázcsillapítók, és csak jobb lesz. Jobbulást.


19/L

2010. júl. 29. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az elsővel értek egyet. A 41°C-os láz már nem vicc, irány az ügyelet vagy hívd ki őket. Amúgy nem számít nagy dobra verésnek, ha ilyen esetben orvosi segítséget kérsz!
2010. júl. 29. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Menj, be az ügyeletre, ha van erőd, ha nincs hívd ki őket.

Súlyos bajod is lehet. Nekem limfomám van, pl az okozott az elején ilyen tüneteket.

2010. júl. 30. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek.megy a pontozás, és én meg megyek aludni.

köszönöm, remélem jobbul az állapot reggelre

2010. júl. 30. 00:27
 7/7 anonim ***** válasza:
Na ne, 41 fokos lázzal biztos hogy nem itt neteznél..
2010. júl. 30. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!