Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Kinek tört már el a bokája?...

Kinek tört már el a bokája? Tanácsot kérnék!

Figyelt kérdés

Januárban eltört a bokám,és műteni kellett.Csavar,lemez.8 hétig volt rajtam fekvőgipsz.A seb nehezen gyógyult,mivel cukros is vagyok.

Közben folyamatosan pirosodott a bokám,kiderült hogy a beépített fémre allergiás vagyok.

Augusztusban kivették a fémeket,és a kül,és belbokámon lévő sebet nyitva hagyták,7 hét után mondta rá az orvos,hogy már összeforrt.Ezalatt a 7 hét alatt nem fájt,és tudtam vele járni is.(Lépcsőztem,sétáltam.)

Már megkönnyebbültem hogy vége a sok kínlódásnak.

De akkor újra kezdődött egy másik probléma 1,5 hete nem tudok ráállni,csak járókerettel tudok menni.Hétfőn visszamentem az orvoshoz,megnézte,és azt mondta,hogy még nem 100°%-os a seb állapota,most újra fertőtleníteni kell,és kötözni.Arra hogy fáj,nem is nagyon reagált.Azt mondta,hogy két műtétem volt,és a boka "szét van esve".

Szerintetek is okoz olyan fájdalmat egy gyógyuló boka hogy nem tudok ráállni?

Ha pihentetem nem fáj,és mozgatásra sem annyira vészes,de ha ráállok,akkor hol a talpamba,hol a lábfejbe hasít.A férjem vett hétfőn egy tépőzáras bokaszorítót,ami jól tartja a bokám.

De érdekes módon,sem a gipsz levétele után,sem most nem mondták hogy menjek gyógytornára.


A válaszokat előre is köszönöm!


2011. okt. 28. 12:50
 1/3 anonim ***** válasza:

GYÓGYTORNA A LEGFONTOSABB!azon sok múlik,úgyhogy ezt intézd mihamarabb!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ez neked jár mütét után!!!

Valószinü,h nem "szakszerüen " járkáltál vele,ezért kell a gyógytorna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!emiatt fáj!!!

Cukor miatt pedig sajnos lassabban gyógyul!:(

2011. okt. 29. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia!Köszi válaszodat!Már folyamatban van a gyógytorna!
2011. nov. 3. 09:47
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem annó,10 éve nem kellett gyógytorna,sőt szerencsére műteni se kellett,annak ellenére sem,hogy mivel az esés után csak azt éreztem hogy fáj,de nem volt elviselhetetlen,ezért még jártam is rajta 2 napig mire orvoshoz kerültem vele,ott mutatta ki a röntgen, hogy el van törve.
2011. dec. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!