Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Tanácsot kérnék tőletek?

Tanácsot kérnék tőletek?

Figyelt kérdés
Tanácsotokat szeretném kérni,hogy mit csináljak,hogy ne stresszeljek állandóan mikor munkába megyek !nyugtatókat szoktam szedni de szeretném ezt elhagyni ! ti mit csinálnátok ? kérem csak normális tanácsokat kérnék ! köszönöm
2011. febr. 26. 15:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Válts munkahelyet, ha nem érzed ott jól magad. Előbb utóbb szervi bajaid lesznek a sok stressztől.
2011. febr. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Mi a stresszed konkrét oka?
2011. febr. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ja, ja! Válts munkahelyet! Vagy itt próbált tisztázni, megbeszélni, miért vagy stresszes tőlük.
2011. febr. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
igen azon vagyok ! de mindenütt előjön ez sajnos már indulás előtt kezd jelentkezni !!
2011. febr. 26. 15:24
 5/7 A kérdező kommentje:
az az oka ,hogy nem tudom mi vár rám aznap !
2011. febr. 26. 15:25
 6/7 anonim ***** válasza:

én is ugyanilyen helyzetben vagyok, csak én akkor mikor a suliba megyek. Konkrétan az úttól is rosszul vagy? Mert én busszal szoktam menni, és a buszon már minden bajom van (fulladok, hányingerem van stb.) Nekem szerintem valamilyen fóbiám van, amit pszchihológus tudna legkönnyebben orvosolni (nem a tucatnyi nyugtató felírásával, hanem ilyen gyakorlatokkal), csak szüleimet nem akarom anyagilag terhelni, meg nem is nagyon foglalkoznak ezzel.

Én az egész úton mondogatom, hogy Minden rendben lesz! meg próbálok kellemes dolgokra gondolni (pl délután elmegyek nézegetni)

De a legjobb lenne, ha tudnád, hogy mi váltotta ki az egészet, és azt szüntetnéd meg.

2011. febr. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
hát igen pontosan így vagyok én is ! már a tudattól is rosszul vagyok ráadásul 12 órázok és nagyon nehéz kezelni !Párom mondja,hogy minden okés lesz nem kell a gyógyszer csak félek ha elhagynám a szert akkor könnyen mérges leszek kicsit és nem akarom ezt főleg vele!egy gyárba vagyok bezárva és nehéz a ostoba embereket elviselni !
2011. febr. 26. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!