Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nagy a baj? Gyomorfájás,...

Nagy a baj? Gyomorfájás, megváltozott széklet.

Figyelt kérdés

Három hete a székletem sárgás, a gyomrom egy hete elég durván fáj, szúró/maró érzés.

Nem tudom mitől lehet, normálisan táplálkozom, nem érzem magam idegesnek, de mégis tudatalatt nagyon stresszes vagyok (munkahely miatt). Sokszor hétvégén sem tudok leemgedni. Házilag lehet ezt kezelni, nem akarok orvoshoz menni... :(


2009. máj. 5. 22:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A tünetek epe vagy májbetegségre utalhatnak, nem ártana egy hasi ultrahangot csináltatni.
2009. máj. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
:( a legrosszabb h 23 éves lány vagyok és már ilyen bajaim vannak :S :(:(:(:(
2009. máj. 5. 22:31
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindenképp el kell menni dokihoz, pont azért mert már 3 hete észlelted. Azért egy máj vagy máj -problémát én nem házi praktikákkal oldnék meg.
2009. máj. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
máj vagy epe-problémát akartam írni az imént
2009. máj. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, a "poén" csak az h éppen szabin vagyok, elutaztam és érdekes módon nem fáj fele annyit sem a gyomrom, így mostmár tiszta sor h a munkahelyi stressztől van.

El fogok menni orvoshoz, egészséges akarok lenni!

2009. máj. 7. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!