Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Eléggé megváltozott a hangulat...

Eléggé megváltozott a hangulatom mostanában, tippek?

Figyelt kérdés
Szóval én egy 17 éves lány vagyok.Fiatal korom ellenére elég sok minden történt velem,negatív,pozitív,de mindig próbáltam mindent pozitívan felfogni.Általában ez sikerült is,de egy ideje,pontosabban,nyár közepe óta,olyan szinten csődtömegnek érzem magam,hogy az elkeserítő.Szakított velem ey olyan fiú,aki teljesen különleges volt a számomra,azóta is rá gondolok,de közbe játszom a kemény gyereket,h az emberek ne vegyék észre,megbuktam matekból,évet ismételek,édesapám még mindig nem tudja.Azóta maximálisan teljesítek az iskolába,a barátaim mellettem állnak,de még is úgyérzem h most minden rossz,minden nap egyedül sírok a szobámban,és nincs olyan pillanat h ne lennék ideges,vagy feszült.Fogyok egyfolytában,és nemtudom h tudnék ebből az egész szarból kilábalni.Ha itthon épp béke van,megjátszom a jókedvűt h ne kérdezgessenek,mert például édesanyám sok mindent nem értene meg,és ezért felesleges is mondani.Kezdek teljesen magamba fordulni.Itt a lényeg h régen is voltak problémáim,amiket sikerült egyedül megoldanom,első barátom hónapokig bántalmazott tettlegesen,és abból is kilábaltam úgymond,és most nem értem miért van ez? Kösuönöm a válaszokat
2010. okt. 17. 19:21
 1/4 anonim ***** válasza:

írhatsz privátot ha gondolod! :)


18f.

2010. okt. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

És most mi a problémád?Nem vagy bajban.A barátod lelépett,majd lesz másik,17 évesen még kár lenne temetni a szerelmet.Ezután csak komolyabb kapcsolataid lesznek.

Megbuktál matekból,ha más tárgyból buktál volna meg azt írnám hogy buta vagy,de a matekra születni kell,érzék kell hozzá.

Eltúlzod az önsajnálatot,holott semmilyen valóságos problémád nincs,legalábbis semmi olyan ami indokolná a kétségbeesett kommented.Jelenleg egyedül vagy,de vannak barátaid,az iskolában is jól tanulsz.Mit szeretnél,tejjel-mézzel folyó kánaánt?

Bár ez nem a szex topic,de ha nagyon feszültnek,idegesnek érzed magad,nem ártana magadhoz nyúlnod,csak hogy ne lásd ilyen sötéten a helyzeted.Beteggé tehet a hosszútávú önmegtartóztatás,és lehet hogy azért vagy ennyire kiborulva,és mindent felnagyítasz.


Akkor is ki fogsz lábalni ebből a lelkiállapotból,ha nem teszel semmit.Enyhe depresszió,nem tart örökké.Igazi bajban most sem vagy.

2010. okt. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Lehet rosszul fogalmaztam,én nem temetek semmit,tudom h egyszer nekem is lesz szerelmem tudom h minden jobbra fog fordulni,de jelenleg egy ideje,minden nap sírok meg stb holott,régebben nem volt ilyen.Nem sajnálom magam,sose sajnáltam,mindig is próbáltam a problémák ellen tenni,de most valahogy úgy érzem h gyenge vagyok,és ennek sose lesz vége,pedig tudom h igen.Remélem tényleg kifogok lábalni ebből minél hamarabb,mert nem jó dolog.Köszönöm a válaszokat
2010. okt. 18. 07:54
 4/4 A kérdező kommentje:
Igazából ebben a korban normálisak ezek a hangulatváltozások nem? Eddig mindig vidám voltam,most meg nem,és ez a rossz az egészben.Pánikbeteg voltam,és félek nehogy emiatt kezdjek befelé fordulni...
2010. okt. 18. 08:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!