Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Borzasztóan izzad a hónaljam....

Borzasztóan izzad a hónaljam. Mit lehetne ez ellen tenni?

Figyelt kérdés

Kiprobáltam már több izzadásgátlót, de nem nagyon használ. A homlokomon nem gyöngyözik a verejték, viszont a hónomalatt télen nyáron.

Már elég kellemetlenné kezd válni, hogy az alapján válogatok ruhát, hogy melyiken nem látszik meg ha izzadok. 19 éves vagyok, szóval a kamaszkort már kinöttem. Mit lehetne tenni? van valami lehetőség ez ellen? segítsetek kérlek.


2008. márc. 18. 14:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen időszakom,és akkor a Vishinek egy hónaljkrémjét ajánlották nekem. Nagyon dícsérték,de mivel drága,nem vettem meg,aztán el is múlt magától a problémám.Van golyósban is ez a Vishi termék,de a krémet ajánlották kifejezetten.Próbáld ki,vagy nézz utána!
2008. márc. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

miondenképpen szörteleníteni a hónajat. (pl olyan férfiak akiknek mindennapos a fehéring ezért szörtelenítik)azért is jó, mert így nem lesz büdi, még ha izzadsz is.

ha lehet ne borotvával hanem gyantával.

nekem a Rexonának a stiftje jött be.(nem a golyós, nem a krémes) nekem a stiftöl szinte kiszárad.

2008. márc. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nő vagyok
2008. márc. 18. 16:09
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem is ugyanez volt a gondom, de szerencsére mára már teljesen megszűnt! Gyógyszertárban kapható: Solutio Antisudorica, 400ft körül van, és sokáig elég. Fürdés után (lehetőleg este, lefekvés előtt) tegyél egy kis mennyiséget vizes vattára, s kend be vele a szárazra törölt hónaljadat. Lehet, hogy az elején viszketni fog egy picit, ezért fontos, hogy csak keveset használj belőle, s csak napi egyszer alkalmazd! Pár hét alatt megszűnhet az izzadás. Sok sikert!
2008. márc. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2008. márc. 31. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!