Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért van hogy evés, utána...

Miért van hogy evés, utána még éhesnek érzem magam?

Figyelt kérdés
Étkezés után úgy rzem hogy jól laktam, de utána 1-2percel később megint tudnék enni
2011. nov. 2. 15:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbáld ki hogy ilyenkor mindig megiszol két nagy pohár vizet ha áléhes vagy, ha ez sem segít akkor vagy rossz az étkezésed vagy unatkozol.
2011. nov. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én is így voltam ezzel, de most szedem az XLS Medical étvágycsökkentő kapszulát és tökre elmúlt tőle, sőt mi több kevesebbet is eszem, mint előtte!
2011. nov. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A gyógyszereknél sokkal jobban hiszek az akarat erőben.

Ja hogy az megerőltető? Meg lehet, de nem marja szét a gyomrodat...

2011. nov. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igazából nem is az van hogy "zabálni" akarok állandóan, hanem hogy, eszek jól lakok és utána még tudnék enni akármit. Ellen tudok állni, tehát hogy ha nem eszek nem leszek éhesebb
2011. nov. 3. 16:24
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor szimplán cska unatkozol. Keress valami hazsnos elfoglaltságot. akkor eszedbe se fog jutni enni amíg be nem fejezted. Én néha ha bele merülök a takarításba egész nap nem eszem, csak azután de akkor hírtelen rosszul leszek. Persze ez se cél...
2011. nov. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!