Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Evés után tele van a gyomrom,...

Evés után tele van a gyomrom, mégis éhesnek érzem magam. Miért van ez?

Figyelt kérdés

Pár napja tapasztaltam, hogy miután eszem (pl. ebédet) teltségérzetem van, mégis éhesnek érzem magam. Gyomrom tele és mégis késztetésem van, hogy egyek még. Igyekszem megállni, de nagyon rossz érzés. A korábban olvasottak alapján azt gondolom, hogy a fejemben van a hiba. :)

Mitől van ez? Ti mit tesztek a lekűzdésére?


2010. jún. 24. 11:19
 1/6 anonim ***** válasza:
igyál pár pohár vizet.
2010. jún. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, lehet keveset iszol. Mióta megiszok 3l vizet egy nap, azóta teltségérzetem van, meg persze a napi 5-6x kajálás is rásegít erre. Előtte velem is ez volt:S
2010. jún. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Megvan a napi 2-2,5 liter folyadék.


Teltségérzetem van. Nem az a bajom, hogy nem érzem, hogy tele vagyok, hanem az, hogy érzem, de mégis kényszerem van arra, hogy egyek még.

Tehát érzem, hogy jóllaktam, mégis ehetnékem van. Erre adjatok valami ellenszert. :)

2010. jún. 24. 13:12
 4/6 anonim ***** válasza:

2. vagyok

Lehet még vitaminhiány (nem tudom, hogy ezt melyik vitamin nyomhatja el, utána kell olvasni) vagy kevés szénhidrátot eszel. Számold ki, hogy mennyire lenne szükséged, és hogy mennyit eszel egy nap. De az is lehet, hogy nem megfelelő szénhidrátot eszel (kenyér, tészta stb, inkább cukrozatlan műzlit,rizst,zabpelyhet egyél és persze zöldséget, és inkább ebből fedezd a napi ch mennyiséget)

Nem hinnén, hogy a fejedben van a hiba:)

[link]

www.kcal.hu

2010. jún. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem eszel elég fehérjét, attól lesz teltség érzeted, míg a sima szénhidráttól csak éhes leszel.
2010. jún. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha ilyen érzésed van és már nem akarsz enni,igyál vizet és utána szaladj fogat mosni!Nekem ez bevált,utána már nem olyan az íze a kajának és nem leszel éhes!

Próbáld ki!Sok sikert!

2010. jún. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!