Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Fel vagyok puffadva és nem...

Fel vagyok puffadva és nem múlik el, miért? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Kedden este születésnapot ünnepeltünk és jó sok kalóriát tartalmazó italokkal(koktélok) illetve rágcsákkal (ropi,mogyoró,chips). Másnap ennek meg is lett az eredménye felfújódtam (+3k!) Szerdától normál étkezést folytattam azt mondták h ez max 1 nap alatt elmúlik,de ugyanúgy fel vagyok puffadva tegnap próbálkoztam mezei zsurló teával, ma herbária vízhajtó teával és nem segít semmit. Iszonyúan idegesít a vádlim akkora mint a combom..

Nem lehet ez ellen valamit tenni?


2011. nov. 4. 19:34
 1/9 anonim ***** válasza:

Most bevizesedtél, vagy felfújóstál?

Gondolom az előbbi mert a gázok nem járnak rá a vádlidra, akkor azt mondom, hogy keress fel egy orvost.

2011. nov. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Hát volt már velem felpuffadás is,de az tényleg nem látszott a vádlimon..

lehet akkor ellátogatok a dokihoz.:/

2011. nov. 4. 19:42
 3/9 anonim ***** válasza:
Majd legy szives, ird meg, mi derult ki, engem is erinthet. Koszonom.
2011. nov. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ezek a "szuper kaják" amiket összevissza ettél tele vannak mindenféle ember számára feldolgozhatatlan adalékanyaggal. Ezek komoly gondokat okozhatnak, főként akkor, ha a gyártó is más volt a termékeknél, mert vannak olyan adalékanyagok amik keresztezik egymást és felerősítik a mellékhatásokat. Az, hogy a szervezeted eddig ezt elviselte az egy dolog. Nem tudom hány éves vagy, de a szervezet toleraszintje kb. 30-40 éves korig működik, utána rohamosan romlik.

Lehet ez egy allergia is, ami elég erős figyelmeztetés. DE!

Lehet, hogy semmi köze a nagy dinom-dánomhoz, hanem vmi egészen más, csak most jött elő...és az ember általában ilyenkor azt pörgeti vissza mitől lehet..

2011. nov. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
toleraszint=tolerancia szint:)))
2011. nov. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

KEdves Elozo!!!!

Így latom en is. Kihez lehet fordulni ilyenkor, amikor vege a toleranciaszintnek? Mret engem gyerekkorom ota rengetegen vizsgaltak, mert mar akkor is volt emesztesi gondra utalo jel, es nem talaltak meg az okot... Tehat az orvosok szerint egeszseges vagyok, megis megvannak ezek a tunetek, hogy egyik 3 kiloval nehezebben ebredek, mint hogy lefekudtem!...

(35 eves vagyok, de mar 14 evesen is volt ilyen.)

2011. nov. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
én 17 éves vagyok. Nem jellemző rám az efféle étkezés,de ez egy olyan alkalom volt amikor nem lehetett kihagyni. De mivel nem múlik akkor elmegyek orvoshoz.
2011. nov. 4. 20:14
 8/9 anonim ***** válasza:

Kedves 20:08!


A legegyszeűbb dolog a világon:) Az étkezéseden kell gyökeresen változtatni. Első lépésként a legfontosabb: hagyd el a cukrot/édesítőt tartalmazó dolgokat és a finomlisztes ételeket.

Az ilyen chipsek meg a többi rakás értéktelen akármit is persze:)))

1-2 hónap után (a szervezetnek kell idő regenerálódni) meglátod milyen pozitív változások jönnek.

Addig is 2 könyv, amit MEGÉRI elolvasni, hogy igazán képben légy a miértek miatt:

A Cukor Blues c. könyv:

[link]


A leves hazudik c. könyv:

[link]


Forgassad őket egészséged hasznára!!!

2011. nov. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
FEJEZD BE AZ EVÉST!!!!!!!!!!!!!
2011. nov. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!