Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A yorkimnak hatalmasra van...

A yorkimnak hatalmasra van puffadva a hasa és nagyon kemény (4ésfél hónapos) Lesz valami baja? Mikor múlik el?

Figyelt kérdés
Este pedigree konzervet kapot amiről kiderült,hogy nagyon nem neki való és a legtöbb yorki rosszúl van tőle.Megette és utána égett a bele és elkezdett mindenféle növényt bezabálni az udvarba,nem sikerült mindent kiszedni a szájából:S Azóta nincs valami túl jól ez most volt 1 órája.
2009. máj. 21. 22:17
 1/8 anonim ***** válasza:
74%

Lehet hogy lenyelt valami olyan növényt is, ami neki mérgező! Hívd fel az orvost!

(alapból amúgy a kutyáknak szükségük van növényekre a normál bélműködés miatt)

2009. máj. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%
adjál neki tejet szárazkekszel, másnap meg a kájájába egy kis fokhagymát fokhagymanyomóval és remélhetőlek megygyógyul én is így csináltam havanesemmel. :) de nem árt ha látja egy doki.
2009. máj. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat,szerencsére kezd visszamenni a hasa,remélem már nem lesz semmi de ez a kekszes-tejes ötlet jó,ha reggelre nem lesz jobb kipróbálom.:)
2009. máj. 21. 22:33
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sokszor van,hogy a nem nekik való,rossz minőségű kajától így felfújódnak.Okozhat az ilyen kaja fokozott gázképződést,ami felfújódással és erős fájdalommal jár.Vigyázat,hasonlóak a tünetek a gyomorcsavarodás tüneteihez!!!!

Az enyém konkrétan a bárányhúsra allergiás,a bárányos táptól járt így.Őt csak orvosi kezeléssel lehetett rendbe hozni.

Jobbulást neki!

2009. máj. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet csak felfújodott, ha távoznak a gázok rendbe jön...
2009. máj. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
93%
Az én yorkimmal ugyan ez volt.. Annyi különbséggel hogy pedigree-től semmi baja, szereti is, nálunk a husky nem szereti:)) Na de a lényeg másnapra tökéletesen rendbe jött, úgyhogy nyugi, lemegy majd a hasa, ha esetleg nem akkor doki még holnap, de sztem nem lesz rá szükség. De ha a tiéd nem bírja a pedigree-t akkor hanyagold:)
2009. máj. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
50%
én nem értek hozzá de amit adsz neki az nagyon rossz minőség! egy ilyen kis testű kutyánál megteheted h a legjobb minőséget vedd neki,mert nem eszik sokat,és jobb is neki! mennyit eszik ey hónapba száraztápot? 2 klót? az ha acanát veszel is 1800ft egy hónapba! nem kibirnád mint ilyen gyenge minőséggel eteted,nem lenne ilyen problémád! ez egy jó tanács volt,am én nem tom mi baja lehet vidd orvoshoz ő megmondja!
2009. máj. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Már semmi baja,távoztak a gázok és reggel már sikerült neki kaksizni:):D és a hasa is visszament.Nekem elöszőr van kutyusom és anyuék se nagyon tapasztaltak és ők vettek neki pedigree juniort mert azt hitték,hogy ez jó...de mellette royal canin tápot kap csak mostanába nem nagyon akarta megenni azért gondoltam,hogy most adok neki valami mást.De többet biztos,hogy nem etetem pedigree-vel!Köszönöm a válaszokat:)
2009. máj. 22. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!