Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes terhesen normális ha...

6 hetes terhesen normális ha fel vagyok puffadva? A hasszúrka mikor múlik el? Nekem elég erősen szurkál. Ez normális?

Figyelt kérdés
2008. jún. 20. 15:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Tök normális a puffadás. Ha nagyon zavar vegyél Espumisant, azt lehet terhesen szadni.

A hasszúrkálás sajna végig ki fog tartani, mivel tágul a méhed, nyúlnak a méhtartó szalagok ps ez bizony szurkálással, kisebb görcsökkel és kisebb fájdalommal jár. Szedj rá MagneB6-ot. 3x2-t evés után, az jó izomlazító. Ezt szokták a védőnők is ajánlani.

15 heteske

2008. jún. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, akkor veszek magne b6-ot. Más terhes vitamin mellett lehet szedni? Neked is erősek a szurkálások? Van, hogy össze kell húznom magam,olyan hirtelen. Jah! meg allergiás is vagyok és a sok tüsszögés sem esik jól. Mit tudsz tanácsolni?
2008. jún. 20. 15:43
 3/5 anonim ***** válasza:

A puffadas es a szurkalas is normalis.

A puffadas tobbszor visszajon majd. Az elejen meg sokat van. A szurkalas is teljesen normalis. Nekem sokszor az elejen annyira szurt hogy osszegornyedtem a fajdalomtol, es meg ez is normalis volt. Es igen ezek a mehtarto szalagok es a megencecsontot osszekoto szalagok. Nalam ez ugy a 17. hetig tartott. Igaz meg most is elofordul , de ritkan. Szoval ne aggodj!

19 hetes kismami.

2008. jún. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Bar nem engem kerdeztel de pont olvastalak. En szedem az Elevitet es mellete maptam magneziumot. Es ahogy elobb leirtam az eros szurka is az. Ja es en a mai napig minden nap egyszer minimum tusszentek es akkor is begorcsol. En azt szoktam csinalni hogy ha tudom hogy truszi jon osszeuzom mar elore magam , igy nem faj :D


19 hetes kismami.

2008. jún. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ha nem segít a MagneB6, és nagyon zavar, vagy aggódsz emiatt, Pipolphen tablettát is vehetsz be, lazítja az simaizmokat és kicsit nyugtat is. Évtizedek óta szedik a kismamák, biztonságos. Orvos írhatja fel. Nekem a szurkáláshoz keresztcsonti feszítés is társult, ami nagyon kellemetlen volt, a 3. hónapban volt a legrosszabb, gyakran szedtem a gyógyszert, segített. 16 hetes kismama
2008. jún. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!