Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit kezdjek magammal, hogy...

Mit kezdjek magammal, hogy csináljam?

Figyelt kérdés
ma este pincebuli lessz és haverom azt mondta hogy vesz nekem 1 mért gramm port amitől jólérzem magam, nagyon beleélem magam most és remegek izgatott vagyok, hogy adja a hatását és szinte fályni tud a hiány nélküle nagyon fály és erős a világon most ez a leg szarabb érzés amit most ebben az órában élek át! el szeretnék menni pincebuliba de a drogot azt félre akarom hagyni mindig az van hogy megfogadom hogy elmegyek és nem használom de ez mindig megtörik mert azt mondják nekem gyere márkó szívjál fel egy csíkot és sokan mondják erre nem tudok nemet mondani.... :/ mihez kezdjek most magammal???? a buli 8 kor lesz ma.
2011. nov. 5. 15:12
 1/1 anonim ***** válasza:
Tedd csak tönkre az életed!!!Úgyis 7 milliárd ember van a földön! Hiszen,már eldöntötted,h mit fogsz csinálni!Miért kérdezed akkor???????????????,
2011. nov. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!