Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi lehet az oka hogy mostanába...

Mi lehet az oka hogy mostanában sűrűn fáj a fejem? Bőv. Lent.

Figyelt kérdés
Amúgy magas szokott lenni a vérnyomásom most is 145/93,de volt amikor jó volt,Szedek vérnyomáscsökkentőt,de elfogyott mostanában nem szedem.Vérnyomásom lehet a baj.Pár éve szedem de mostanában nagyon sokat fáj a fejem arra kelek és van h egész nap.el kell mennem dokihoz.
2011. nov. 7. 13:49
 1/3 anonim válasza:
A sűrű fejfájást sokminden okozhatja, és ezt mi nem valószínű, hogy meg fogjuk tudni mondani neked. Főleg ilyen kevés információ mellett. Szóval, ahogy írtad is, el kell menned orvoshoz.
2011. nov. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen.

nem dohányzom nem cigizem.front érzékeny vagyok.de nekem ez a sok fejfájás gyanús,kedvetlen is vok.

azt hiszem ez migrénes fejfájás.ilyenkor mit tegyek?

2011. nov. 7. 14:32
 3/3 anonim válasza:

Sajnos nem vagyok orvos, de még ápolónő vagy doki asszisztense sem. Tulajdonképpen az egészségügyhöz semmi közöm nincs... :) Azt tudom, hogy nekem majd szét robban a fejem, ha front jön. De azt írtad, hogy te nem vagy frontérzékeny, tehát ez kilőve.

Ha ez a fejfájás neked már szinte minden napos, amolyan migrénes, azt javaslom, hogy legalább a háziorvost látogasd meg, nehogy valami komolyabb baj legyen a háttérben. Jobbulást!! :)

2011. nov. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!