Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet az hogy mostanában...

Mitől lehet az hogy mostanában sűrűn kell pisilnem?

Figyelt kérdés

Eddig napi 2-3x kellet de kb. 1 hete napi legalább 6x kell pisilnem. Nincs semmi tünet, folyás vagy ilyesmi meg külsőleg sincs változás "ott" és nem tudom mitől lehet hogy sokkal többször kell wc-re mennem.

Mi miatt lehet ez és mi rág a megoldás?

18L


2010. szept. 4. 23:45
 1/9 A kérdező kommentje:
Bocsi mi rá a megoldás :$ kicsit elírtam.
2010. szept. 4. 23:49
 2/9 anonim ***** válasza:
Hideg van, megfáztál, öltözz fel jobban (éjszakára is, én most vettem vastagabb pizsamát, mert kitakarózok éjjel).
2010. szept. 4. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
28%
mi rág a megoldás :-)
2010. szept. 5. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
nem lehet hogy csak többet iszol?
2010. szept. 5. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Sokat iszok az tény de szerintem nem többet mint eddig.

És zavaró az is hogy éjszaka is felkelek kb 2x mert wc-re kell mennem, eddig ilyen sem volt. Szoktam inni még lefekvés előtt is de eddig is ittam.

Akkor lehet tényleg felfáztam. Ez ellen mit tehetek, hogy jöhetnék helyre hamar mert ez már kb 1 hete így van.

2010. szept. 5. 00:11
 6/9 anonim válasza:
én az első terhességemnél voltam ugyan így, lehet hogy terhes vagy
2010. szept. 5. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Öltözz fel jól, melegen kint is, bent is, nekem van olyan papucsom, ami belül szőrmés (nem mamusz), ilyen időben szobában azt hordom. Igyál meleg gyógyteát. Ha más gond nincs, ennyinek elégnek kéne lennie, hogy rendbejöjj és ne rosszabbodjon.
2010. szept. 5. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Öltözz rétegesen úgy, hogy ne legyen kint a pocid és a derekad!
2010. szept. 5. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

A terhesség ki van zárva :)

Jó akkor felöltözök rendesen, csak én pl ha már haza jöttem egyből veszem le a zoknit, nem tudom miért nem bírom ennyire de akkor ezután nem fogom.

2010. szept. 5. 11:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!