Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől lehet hogy néha (el)...

Mitől lehet hogy néha (el) szédülök?

Figyelt kérdés
Már hetedikben is volt ilyen, hogy néha pár pillanatra megszédültem, és ilyenkor kicsit olyan érzésem van, mintha nem tudnék fókuszálni, koncentrálni. Akkor vashiányt mondott az orvosom. Azóta néhányszor volt, és nem tartottam nagy ügynek, de szeptember óta ma volt a második. Reggelire csak egy gofrit eszem, az is alig megy le olyan korán:/ És NAGYON keveset iszom (tudom, nem jó dolog de vhogy nem jut eszembe:P), és sokszor vagyok fáradt és stresszes, idén érettségizem. Ezek okozhatják? Ja, egyébként most akkor jelentkezett, mikor épp megjött. Ezek közül lehetne az oka valamelyik? v gyanakodjak vmi komolyabbra?
2011. nov. 8. 19:13
 1/8 anonim ***** válasza:

lehet,hogy alacsony a vérnyomásod.

és valószínűleg még mindig vashiányod van,mert akkor lettél rosszul mikor megjött.

plusz igyekezz nem össze-vissza enni-inni,mert attól is lehetsz rosszul.

2011. nov. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ezek közül mindegyik okozhatja. Először is menj újra vérvételre, hogy kizárják a vashiányt, velem is szokott néha ez lenne a menstruáció idejével, de te tudod, hogy csak ebben a periódusban fordul-e elő.

Amúgy a legvalószínűbb, hogy nem iszol. Egyszerűen leesik a vérnyomásod ha nem iszol eleget, na attól aztán lehet szédülni...

2011. nov. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát fél éve, mikor fogamzásgátlót kezdtem szedni, voltam vérvételen, azt mondta a doki h tökéletes a vérképem... szóval gondolom, szólt volna róla, ha van valami...
2011. nov. 8. 19:25
 4/8 A kérdező kommentje:
Most számoltuk össze a barátommal, hogy egy nap nagyon jó esetben fél és egy liter között iszom folyadékot... az nagyon kevés?
2011. nov. 8. 19:27
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, olyan 2-3 litert kéne inni egy nap.
2011. nov. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Te most vagy a tini-korban. Ilyenkor fejlődik legtöbbet a szervezeted. Sokat kellene enned, hogy jusson mindenhez tápanyag, és nem most kellene fogyóznod. A fogyózás helyett válassz valamilyen intenzív sportot, ahol ledolgozhatod a kalóriát, és formálhatod az alakodat. Te meg fogyózol, rosszullétekkel küzdesz. Lehet, meg sem éred az érettségit...

2011. nov. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azt a leleted meg szedd elő, mert nem biztos, hogy nézték a vasad is, mikor felírták a tablettát.
2011. nov. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Amúgy nem fogyózom cseppet sem. Tökéletesen meg vagyok elégedve az alakommal:) de azért köszi
2011. nov. 8. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!