Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Zsibbad a hátam a lapockámnál...

Zsibbad a hátam a lapockámnál a lábam is hamar elzsibbad kezem is szokott néha. Nehezen kelek szédülők reggelente. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Pár napja jelentkezett elég durván de jövő héten hétfőn megyek orvoshoz de kiváncsi lennék másnak volt e már ilyen és mitől.
2011. febr. 1. 11:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is ezek a tüneteim..ed nemtom. :S
2011. febr. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 R. istván válasza:
40-fölött vagy? azonnal orvos EKG-t csináltass, minden házi orvosnál van a rendelőbe. ne hagyd magad lerázni, kérj be utalót kardiológushoz, szív ultrahang vizsgálatra.
2011. febr. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Üdv!


Nekem is hasonló panaszaim voltak, igaz engem ismeretlen eredetű fertőzéssel "kezeltek" (görögországban kaptam). Aztán szép lassan abba maradt magától. Modjuk kellett 3év:) Ugyh szerintem vizsgáltasd ki magad, de ez a mai magyar egészségügy... sokat ne várj tőlük.

2011. febr. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!