Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Sedatif PC, neked használt?

Sedatif PC, neked használt?

Figyelt kérdés

2011. nov. 9. 17:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Én használom, pont a héten kezdtem el szedni, mert már olyan ideges voltam, hogy aludni sem tudtam és segített,úgy érzem, nem feszengek egész nap, könnyen el tudom magam engedni. Te is szeded? És neked használ?
2011. nov. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!!

Hát én tegnap kezdtem el szedni... Este kettőt, ma reggel és délután egyet-egyet... Egyelőre semmi, de ennyi diő gondolom kevés hozzá, vagy nem?

Pl ma is annyira ideges voltam délután, hogy kis híján sírtam, meg már magamat karmolásztam, nem tudtam mit kezdeni magammal..

Azért remélem majd sikerül kicsit lenyugtatnia.. :S

(Tudom, hgoy csak egyszer szedtem alvás előtt, de nem aludtam tőle jobban egyelőre. :S)

2011. nov. 10. 16:56
 3/7 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Én még csak tervezem, hogy veszek, és kipróbálom. Ezért engem is érdekel, hogy valójában mennyire hatékony.


Esetleg csak placebo hatása van, vagy komolyabb? :)

2011. nov. 12. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az 1. vagyok, nekem anno a patikus ajánlotta, és szerinte 2 hétig kell folyamatosan szedni, ahhoz, hogy működjön a hatása. Én most kezdtem el ezt a 'kúrát' másodszorra, és most úgy éreztem az első nap segített.

Amúgy házi orvosom ezt ajánlotta: [link] Szerintem ez sokkal jobb, kicsit ijesztő a leírása, de nekem nagyon bejött az idegeskedés ellen, 1-2 óra alatt érezhető a hatása. Ajánlom kipróbálni, szerintem hatásosabb mint a Sedatif, de az is jó. Bocsi az off-ért.

2011. nov. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Aha, ahogy írtad, olyan placebo hatása van. Finom, édes íze van. Ez egy homeopátiás gyógyszerkészítmény, tehát csak közvetetten hat.
2011. nov. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
hát nekem nem jött be.. én is gyanítom, hogy csak placebo.. :S
2011. nov. 12. 12:36
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyé Frontint!
2013. szept. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!